דוכן שייקים – בריאות והנאה לאירועים

הרושם שיוצר האירוע שלכם על האורחים בו, ניתן ליצירה באמצעות שורה של אלמנטים, ובראשם המרכיבים שבונים את האירוע כולו. יחד עם זאת, פרמטר אחד נוסף שמשפיע מאוד על האווירה באירוע ועל מעמדו בעיני האורחים, ואשר רבים מבעלי האירועים כללי אינם מודעים לו, הוא הפרמטר של הקשר בין רוח האירוע ורוח הזמן. כך למשל, אחד הטרנדים החמים שמלווה אותנו כבר יותר מעשור הוא טרנד הבריאות העולמי, ואם יש לכם דרך לשלב את הטרנד הזה באירוע שלכם, להראות שאתם עדכניים ולהציע לאורחים שלכם את ההזדמנות להיות חלק מהטרנד הזה, אז הצלחתם לייצר את הרושם שמנסים כל בעלי האירועים לייצר. דוכן שייקים טבעיים היא דרך נהדרת לעשות זאת.

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר לדוכן?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

מה כולל השירות של דוכן שייקים?

שייקים הם למעשה מאכלים נוזליים, המבוססים על תכולתם של פירות העונה, פירות טרופיים ואחרים, עם תוספת נוזלית בצורת חלב, חלב סויה או מים. מה יכלול דוכן שייקים שתזמינו לאירוע שלכם, זה כבר עניין שתלוי מאוד באיזו חברת קייטרינג תבחרו לטובת מתן השירות. ככלל, האפשרויות הן אינסופיות – תפוחים, תפוזים, בננות, מלון, אבטיח, תמרים, קיווי, אננס, דובדבנים, תותים, רימונים, אפרסקים, שזיפים ועוד אינספור פירות מפירות העונה, לצד פירות אקזוטיים נדירים. חברות קייטרינג מסוימות, תצענה לכם שייקים על בסיס סט של 3-4 פירות מרכזיים, בעוד אחרות ידעו לבנות עבורכם חוויית שייקים יוצאת דופן, שלא ניתן למצוא גם בדוכני השייקים בקניונים הגדולים ביותר בארץ.

 

מה חשוב לבחון בבחירת הדוכן?

כאשר אתם מזמינים את השירות של דוכן שייקים, ישנם כמה פרמטרים שאתם רוצים לבחון. הפרמטר הראשון הוא כמובן מגוון הפירות המוצע. השני הוא מגוון התוספות הזמינות, כדוגמת אגוזי פקאן, אגוזי מלך, שקדים, פירות יבשים וכדומה, שניתן לשלב אותם בתוך השייקים ולהוסיף בריאות וטעם. השלישי הוא מגוון המרכיבים הנוזליים הזמינים כדוגמת חלב פרה, חלב סויה, מים, חלב קוקוס, חלב עיזים וכדומה. לבסוף, חשוב מאוד לבחון את פרמטר ההגשה – כיצד מגישה חברת הקייטרינג את השייקים בדוכן? האם בכוסות חד פעמיות? האם בכוסות זכוכית פשוטות? האם בכוסות מילקשייק מעוצבות? האם השייקים מוגשים עם קש ומוט עיטור, ואולי אפילו עם דובדבן או פלח תפוז נעוץ על שפת הכוס? כל אלה משפיעים ובונים את החוויה של האורחים שלכם, ועל כל אלה אתם רוצים להקפיד.

 

מי מציע את השירות?

שירות דוכן שייקים מוצע על ידי לא הרבה חברות קייטרינג, וגם ביניהן ניתן למצוא פערים רבים. ישנן חברות שתענה לכם את השירות כמעין תוספת מעניינת לצאת ידי חובה, וישנן חברות שכל פרט עבורן הוא פרט מרכזי, והן יקדישו זמן ומאמץ רב לתכנון משותף איתכם בכדי למקסם את הערך שתקבלו אתם והאורחים שלכם. חברת טייסטפולי מציעה מגוון רחב של דוכני אוכל לאירועים, ובכלל זה גם דוכן שייקים מקצועי, צבעוני, גדול ועשיר בטעמים ומרקמים.