בטייסטפולי, אנו לוקחים את חוויית דוכני אוכל צעד אחד קדימה, משדרגים את הדוכנים עצמם ומשלבים אותם כפתרון קייטרינג לכל אורך האירוע. במסגרת הזמנת שירותי הקייטרינג של טייסטפולי, תוכלו להזמין דוכני מזון מסורתיים למנות בשריות או חלביות (בהתאם לקייטרינג הנבחר) בהגשת גורמה אישית לכל אורח, ותוכלו להזמין גם דוכני גלידה, פופקורן, שווארמה ופלאפל, דוכני מתוקים, דוכני קפה ועוד.

אחת החוויות הישראליות האותנטיות ביותר היא הביקור בפלאפליה והזמנת מנת פלאפל או שווארמה חמה חמה, היישר מן התנור. את החוויה הזו אף אחד לא רגיל לעבור באירוע, אך מסתבר כי דווקא שילוב זה יכול להפוך לחוויה קסומה, כשבשולי האירוע עומד דוכן שווארמה אותנטי, עם כל הסממנים האופייניים, ובו יכול כל אורח להזמין את מנת השווארמה האהובה עליו, עם כל התוספות שאותן הוא מעדיף בפיתה, בלאפה או בצלחת.

במסגרת שירות דוכני אוכל של טייסטפולי, תוכלו להזמין גם דוכן גלידה בו יוכל כל אורח להזמין גלידת כדורים בגביעי וופל או פלסטיק לבחירתו, או גלידה אמריקאית אותנטית. לבחירתכם מגוון רחב של טעמים, לרבות שוקו, וניל, פצפוצי שוקולד, ריבת חלב, פיסטוק, טעמי פירות, מקופלת, חלבה, תות, בננה ועוד. את דוכן הגלידה ניתן לפרוש לאורך כל האירוע, או בשלב הקינוחים בלבד, לבחירתכם.

דוכני שתייה חמה, קינוחים, בר מתוקים ועוד שורה של דוכני אוכל, כולם זמינים עבורכם בתפריט האפשרויות שמעמידה לרשותכם טייסטפולי, עם עוד שורה של אפשרויות לתכנון הדוכנים, עיצובם ובחירת המנות שיוגשו בהם.

כל דוכני האוכל מתוכננים, מעוצבים ונבנים על ידי ובפיקוח הצוות המקצועי של טייסטפולי, ועל פי כל העקרונות הקולינריים הנדרשים, כדי לשלב קונספטים שאין להם חיבור אינטואיטיבי באופן טבעי, כמו למשל שווארמה בחתונה או דוכן גלידה באירוע עסקי. הדוכנים של טייסטפולי עוברים תחזוקה רציפה ומגיעים אל אתר האירוע כשהם נקיים, הגייניים ואסתטיים, מוכנים לבצע את עבודתם בצורה הטובה ביותר.

טייסטפולי מזמינה אתכם למפגש היכרות במסגרתו תוכלו לפגוש את דוכני האוכל שלנו באופן אישי, להתרשם מגודלם, המבנה שלהם, העיצוב והאסתטיקה שלהם, והאופן בו יוכלו להשתלב באירוע הפרטי שלכם. הצוות המקצועי של טייסטפולי עומד לרשותכם בצורה מלאה, ויעניק לכם את כל המידע, הסיוע והליווי הנדרשים לכם כדי לבחון אילו דוכני אוכל נכון לשלב באירוע שלכם וכיצד.