דוכן שווארמה לכל סוגי האירועים

לכבוד האירוע שאתם עסוקים בהפקתו, אתם מחפשים דרכים יצירתיות וחדשות להכניס קצת עניין וצבע באירוע שלכם. כולנו מבקרים באינספור אירועים, וכל בעל אירוע רוצה להבטיח שהאירוע שלו יהיה האירוע שהם לא ישכחו לעולם, אבל ככל שעובר הזמן, הופכת המשימה הזאת ליותר ויותר קשה. אז אתם יכולים לשפוך ערימות של כסף על אטרקציות שלא ברור עד כמה הן באמת יצליחו, ואתם יכולים להפעיל את היצירתיות שבכם. דוכן שווארמה היא דוגמא יצירתית לאופן בו תוכלו להכניס קצת צבע לאירוע שלכם, ולעשות את זה בחוכמה רבה על בסיס התאמת הטעמים באירוע שלכם לטעמים שאוהבים מרבית האורחים שלכם, אם כמובן הם ישראלים.

איך יכול דוכן שווארמה להכניס צבע לאירוע שלכם?

כולנו אוהבים לנסות דברים חדשים, אבל כולנו גם קצת חוששים מזה. במרבית המקרים, כאשר נגיע לאירוע, נבחר דווקא את המנות המוכרות לנו יותר, אלו שאנחנו יודעים שתמיד אהבנו וכנראה נאהב גם הפעם. זה לא אומר שהאירוע שלכם צריך להתבסס על אוכל ביתי קלאסי, אבל זה בהחלט אומר שלצד החדשנות והייחודיות שאתם מציעים לאורחים שלכם, אתם רוצים להציע להם גם את האופציה היותר מוכרת להם, וכאשר מדובר בקהל הישראלי, אין כמו שווארמה כדי להבטיח את זה. דוכן שווארמה הוא דוכן שפועל לאורך כל האירוע, ומאפשר לאורחים שלכם לגשת אליו וליהנות ממנת שווארמה קלאסית כמו שהם אוהבים, ומעבר לתפריט הרגיל שמוגש בשולחנות. מי שאוהב את מה שמוגש לו לשולחן, אשריו, ומי שפחות, לרשותו עומד דוכן שווארמה בו יוכל למצוא את האוכל הכי מנחם שמכיר הישראלי הטיפוסי.

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר לדוכן?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

מי מציע את השירות של דוכני שווארמה לאירועים?

שירות דוכן שווארמה הוא אינו שירות חריג או נדיר, ומרבית חברות הקייטרינג שמתמחות בקייטרינג בשרי על האש, תוכלנה להציע לכם את האפשרות הזאת. יחד עם זאת, בסופו של דבר אתם קונים חבילת שירות, שכוללת את כל היבטי הקייטרינג באירוע שלכם, ולא תוכלו להזמין את הדוכן מחברה אחת ואת כל יתר הקייטרינג מחברה אחרת. על כן, חשוב שתעשו בחינה כוללת של כל יכולות החברה, ורצוי לבחור גם בקייטרינג בשרי בסגנון צלייה לאירוע כולו. השילוב הזה של קייטרינג בשר בצלייה עם דוכן שווארמה, הוא השילוב שיבטיח לכם את ההסתברות הגבוהה ביותר להצלחה, ואת ההסתברות הגבוהה ביותר לכך שתצליחו להעניק לאורחים שלכם את אותה חוויה שונה ומיוחדת שאתם כל כך רוצים להעניק להם.

מה מגיע עם הדוכן?

שווארמה עגל/הודו/פרגיות/דונר לבחירה עם סלטים :סלט קצוץ,סלט כרוב אדום,סלט גזר,חמוצי הבית,טחינה,חומוס,עמבה,פטרוזליה קצוצה בליווי פיתות ולאפות