דוכני אוכל- מנצחים לאירועים

אתם מגיעים לאירוע משפחתי. באירוע מוגשות לכם מנות אחידות, המוגשות לכלל האורחים, עם אפשרות בחירה מאוד קטנה של שתי אפשרויות, אולי שלוש. אבל אתם לא מתחברים למנות האלה, ודווקא באותו אירוע יש לכם מצב רוח לאוכל אחר, אולי לגלידה, אולי לשייק פירות טבעי, אולי לשווארמה, אולי לקבבוני טלה בטחינה או כל אפשרות אחרת. אפשר בהחלט להעריך, שלו היה אותו אירוע מציע לכם דוכן אוכל שנגיש לכל האורחים לפי בחירתם, ואשר מגיש משהו שאתם מעדיפים הרבה יותר ממה שהוגש לכם לשולחן, זה ישנה את החוויה שלכם מהאירוע מקצה אל הקצה. למעשה, דוכני אוכל מציעים לא רק את האפשרות של תחליף לתפריט המרכזי, אלא גם את האפשרות של השלמה שלו, של תוספת צבעונית ומעניינת, וזאת הסיבה מדוע אתם בהחלט רוצים לשקול לשלב לפחות דוכן אחד כזה באירוע שלכם.

דוכני אוכל בקבלת הפנים או בכל מתחם האירוע?

אם תחשבו על זה, דוכני אוכל זה לא משהו נדיר, וכל אדם שהתארח אי פעם באירוע נתקל בהם במתחם קבלת הפנים של האירוע. במתחם זה אפשר למצוא שורה של דוכנים המציעים מגוון רחב של מאכלים, קלים יותר וקלים פחות, בשרים, צמחוניים, טבעוניים או סתם מאפים בכדי לפתוח את התיאבון. כל מי שהתארח באירוע עם דוכנים כאלה במתחם קבלת הפנים, יודע שגם יש להם תפקיד חשוב באירוע כולו, בכך שהם מאפשרים לאורחים להיכנס לאירוע בראש שקט ועם בטן שהיא לכל הפחות אינה ריקה.

את הדוכנים האלה אתם לא חייבים להגביל רק למתחם קבלת הפנים, שכן הם יכולים לתת פתרון לאורחים שלכם לאורך האירוע כולו, בדיוק כפי שפירטנו בהתחלה. אורחים שלא מוצאים את עצמם בתוך התפריט המרכזי, או אורחים שמחפשים משהו לנשנש מעבר לתפריט המרכזי, ימצאו את ההפתעה באחד הדוכנים שתפזרו במתחם האירוע.

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר לדוכן אוכל?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

אילו סוגי מאכלים מוגשים באמצעות דוכני אוכל?

במסגרת דוכני אוכל לאירועים תוכלו להציע מגוון רחב של מאכלים, ללא כל מגבלה. יחד עם זאת, ישנם מאכלים שמתאימים יותר לפורמט של דוכן, וגם ישנן צורות הגשה שמתאימות יותר. כך למשל, הכוונה היא לא למלא צלחת עם מנה עיקרית ותוספות באמצעות דוכן האוכל – הכוונה היא להציע מנה קטנה ממנה יוכל לקחת האורח כמה שירצה, או להציע תוספת מעניינת דרך עגלת גלידה, שייק, מנת שווארמה וכדומה. את ההחלטה על המאכלים שתגישו באמצעות הדוכנים יהיה עליכם לקבל בסיוע מקצועי, וחברת קייטרינג שמציעה את השירות של דוכני אוכל, וגם מכבדת את לקוחותיה והאורחים שלהם, תעמיד לרשותכם שף שיעבור איתכם על כל האפשרויות ואף ייצר עבורכם אפשרויות חדשות בהתאמה אישית על פי העדפות ורעיונות שלכם.

מה המחיר של כל דוכן?

מחירי הדוכנים משתנים בהתאם לסוגי המאכלים המוגשים בהם. יחד עם זאת, המטרה של חברות הקייטרינג היא להקל ולפשט עד כמה שניתן על תהליך קבלת ההחלטות של הלקוח, ולכן במרבית המקרים יוצעו לכם הדוכנים כמעין חבילה במחיר פיקס לכל סוג של מאכל שתבחרו מתוך רשימת מדף מוכנה מראש. התוספת היא אינה גדולה, ולרוב לא תשפיע באופן דרמטי על המחיר הכולל. יחד עם זאת, אם אתם מחפשים פתרון מותאם אישית עם דוכן אוכל שמציע מאכל ייחודי לכם על בסיס רעיון אישי שלכם, ייתכן שהעלות לכך תהיה משמעותית יותר.

חברת טייסטפולי, שמובילה את החדשנות בעולם הקייטרינג הישראלי, מציעה לכם מגוון רחב של דוכני אוכל עם מאכלים מוכנים מראש, שתוכננו על ידי צוות קולינרי מקצועי, ומאפשרת לכם גם לבנות את הדוכן הפרטי שלכם על פי טעמכם ובליווי ייעוץ מקצועי.