עגלת גלידה – איך זה בדיוק יכול לשדרג לכם את האירוע?

אז אתם נמצאים בשיאו של תהליך הפקת החתונה, וההצעות, ההמלצות והרעיונות לא מפסיקים לזרום אליכם מכל עבר. רקדניות צבועות זהב, כנריות חינניות, כניסה מבלון לב ענק היישר לחופה, זיקוקים ויונים לבנות, והנה עכשיו קיבלתם הצעה לשלב גם עגלת גלידה. עם חלק מההצעות לא הייתם הולכים בכל מקרה, גם אם היה עומד לרשותכם תקציב בלתי מוגבל, וחלק אחר מהן דווקא נשמע לכם מעניין, אם כי לא תמיד יש לכם את הכסף בכדי לממן אותן, אבל עגלה של גלידות בשורה של טעמים, דווקא נשמעת כמו הצעה מצוינת, לא יקרה, וכזאת שאם תדעו איך לגבש אותה ולהתאים אותה לאירוע שלכם, תוכלו ליהנות מאימפקט של ממש.

 

מהם הסודות הקטנים של אירוע מוצלח?

אם אתם רוצים להפוך את האירוע שלכם לאירוע מוצלח, אתם לא יכולים למקד את כל תשומת הלב שלכם רק על הדברים הגדולים. זה שאתם מזמינים את חברת הקייטרינג הפופולארית ביותר, או את התקליטן המדובר ביותר, זה בהחלט יכול לתרום מאוד להצלחת האירוע, אבל לחלוטין לא להבטיח אותה. כפי שאומר הפתגם הידוע, השטן נמצא בפרטים הקטנים. הצלחת האירוע שלכם או הכישלון המוחלט שלו, ייקבעו בסופו של דבר בפרטים הקטנים ביותר, שאתם אולי כלל לא מודעים אליהם בשלב הזה. עגלת גלידה באירוע שלכם זו דוגמא נהדרת לבחון את העניין, ולהראות לכם כיצד שיקולים שעשויים להיראות לכם כעת מאוד קטנים ושוליים, יכולים להיות השיקולים החשובים ביותר שתעשו בתהליך ההפקה של האירוע שלכם. 

עגלת הגלידה שלנו בטייסטפולי יכולה לשדרג לכם את האירוע בכמה רמות ולתת לאורחים שלכם את הנקודה המתוקה באירוע. תוכלו לצור קשר איתנו ואנחנו נשמח לעזור

 

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר לדוכן?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

מהם הסודות של שילוב עגלת גלידה באירועים?

ובכן, כאשר בוחנים את עניין הפרטים הקטנים בהקשר של עגלת גלידה, עולות שתי סוגיות שכנראה לא חשבתם עליהן מעולם. קודם כל, האפשרות לשלב את העגלה עם שולחן הקינוחים – האם כדאי לשלב את שניהם או לא? שילוב של שניהם ייצור פלטפורמת קינוחים עשירה, גדולה ומפתה, אבל תפגע מאוד בייחודיות של דוכן הגלידות. כאשר אתם מציבים את עגלת הגלידות בפני עצמה, פותחים אותה לטובת האורחים לאורך כל האירוע, ולא הופכים אותה לעוד קינוח אחד בתוך סט שלם של קינוחים, אתם מעניקים לגלידה את המקום הראוי לה, המקום שבו היא יכולה לתרום את המקסימום ליצירת אווירה מתוקה וטעימה באירוע שלכם.

הסוגיה השנייה היא כמובן סוגיית מגוון הטעמים. מן הסתם, השאיפה שלכם תהיה לשלב כמה שיותר טעמים במסגרת התקציב שעומד לרשותכם, על מנת להבטיח כמה שיותר צבעוניות ומתיקות לטובת האורחים. העניין הוא, שסביר להניח כי הבחירות שלכן תתבססנה על הטעמים שאתם עצמכם מכירים, ולא על מה שנכון. בהיבט זה, כדאי בהחלט לבנות מגוון טעמים פופולאריים כמו שוקולד, וניל ותות, אבל לצידם כדאי גם לשלב טעם אחד או שניים שכמעט ואי אפשר לפגוש, גם בחנויות הגלידה המתמחות. בסופו של דבר, אלו שני הטעמים האלה שיימשכו את תשומת ליבם של האורחים, וייזכרו על ידם כזיכרון קטן מהאירוע שלכם. הדוגמא של עגלת גלידות היא דוגמא אחת שכעת אתם רוצים לשכפל לכל המרכיבים השונים שאתם משלבים בהפקת האירוע שלכם, במטרה להבטיח אירוע יוצא דופן ובלתי נשכח.