דוכן שווארמה

איזה דוכן החלטת להביא לאירוע שלך?

רוצה לדבר איתנו?

פודטראק/אוטו אוכל/משאית מזון וופל בלגי על מקל-קייטרינג טייסטפולי

למה דוכן שווארמה?

כי אין מי שלא אוהב שווארמה או לא אוהב למצוא את ההזדמנות לקנות שווארמה, וליהנות מנתחי הבשר הטעימים האלה בתוך פיתה בלאפה או בבגט עם כל הסלטים והתוספות. רבים מחובבי הבשר ואלו שבתפריט שלהם הם בעיקר אוהבים לאכול מנות בשריות, הם גם יעידו שהם אוהבים במיוחד שווארמה. ולקנות שווארמה בדוכן שווארמה זה מהנה וטעים במיוחד.

מה מגיע עם הדוכן שווארמה?

שווארמה עגל/הודו/פרגיות/דונר לבחירה עם סלטים :סלט קצוץ,סלט כרוב אדום,סלט גזר,חמוצי הבית,טחינה,חומוס,עמבה,פטרוזליה קצוצה בליווי פיתות ולאפות

עכשיו גם בכל אירוע שלכם

אז תארו לכם שתוכלו לשלב דוכן שווארמה באירוע שלכם. נוכל  להציע לכם בקלות רבה את התוספת המיוחדת והמעולה הזאת לאירוע שלכם, כך תוכלו לשדרג כמה דרגות למעלה את האירוע שלכם.תתחילו לדמיין אירוע מושלם ואת נתחי בשר השווארמה שמסתובבים על הגריל הענק בדוכן ממנו אתם אוהבים לקנות את השווארמה שלכם, כתפריט שמוגש באירוע שלכם עם דוכן שווארמה פרטי משלכם. זה ממש חלומי אפשר להודות בקלות. תהיו בטוחים שעם דוכן שווארמה באירוע שלכם שום אורח ומוזמן לא ירצה לעזוב את הדוכן הזה.

לסירטון המלא שלנו לחצו כאן!

אין ספק שדוכן שווארמה פרטי באירועים זה להיט מוצלח, מקורי וכמובן טעים שמשדרג כל אירוע והופך אותו לבלתי נשכח. אין כמו אירוע בו משולב דוכן שווארמה כמו שאתם רגילים אליו במרכז המסחרי, הדוכן המושלם שנועד לשרת רק אתכם באופן אישי לאורך האירוע כולו, עם כל המצרכים, הסלטים, הרטבים, אפשרויות הבחירה ובין אם תרצו את השווארמה שלכם בפיתה, בחצי פיתה, בבגט, בלאפה כמובן או אפילו מוגש על הצלחת, לצרף דוכן שווארמה באירועים זה ממש חלומי, כמו גם לא נתפשר על איכות הטעמים, איכות טעם הבשר כך שיעביר לכל האורחים ולכל המוזמנים את אותה חוויה שהם אוהבים לחוות בדרך כלל במקום אחר.

אז אם אתם מעוניינים בדוכן כך שיהיה באולם הקבלה עם כל שאר הטעימות ואם אתם בוחרים להגיש את השווארמה כאחת מן המנות העיקריות בתוך האולם, כל בחירה שתבחרו תהיה מושלמת עבורכם ועבור האורחים שלכם אלו שאוהבים לאכול בשרי. אם אתם באמת רוצים ליצור את אותה אווירה מיוחדת ואפילו מושלמת בחגיגה שלכם, אם אתם רוצים שהאורחים ייהנו מכל רגע ורגע באירוע שלכם ושהם אפילו יופתעו, אתם חייבים לשלב את הדוכן הכי טעים בכל אירוע עם שווארמה משובחת ועסיסית, אף אחד לא יוכל לעמוד בפני זה, ההנאה תהיה מושלמת והשמחה כפולה ומכופלת. אל תשכחו גם את כל החוויה שקיימת מסביב עם דוכן שהוא פרטי ורק שלכם.

מחפשים עוד רעיונות?קייטרינג בשרי/דוכן המבורגר/דוכן אנטריקוט

דוכן פלאפל לאירועים מחיר-קייטרינג טייסטפולי
עמדת פלאפל אותנטית-קייטרינג טייסטפולי

אולי יעניין אתכם גם דוכן כנאפה?

פוד טראק פיצות-קייטרינג טייסטפולי

אולי יעניין אתכם גם שולחן שוק?

מגשי אירוח ברחובות| TASTEFULLY בוחרים רק בטייסטפולי!

אולי יעניין אתכם גם דוכן שווארמה?

אולי יעניין אתכם גם דוכן המבורגר?