למה קייטרינג בשר?

אם אתם עורכים אירוע פרטי כדוגמת חתונה או בר מצווה, אתם מן הסתם צפויים לבחור באפשרות הפופולארית של קייטרינג בשר על פני קייטרינג חלבי. יחד עם זאת,  לא כל מציע את אותן האפשרויות, ויהיה עליכם להחליט בין שורה של אפשרויות קולינריות עבור האורחים שלכם. נתחיל בפער הרב שבין קייטרינג בשרי המבוסס על המטבח הביתי, ומגיש מנות עוף, קציצות, כבד וכדומה עם תוספות סטנדרטיות של אורז, שעועית או אפונה, ומשם נלך לכיוון של קייטרינג שבשר הוא המרכיב המרכזי שלו, קייטרינג על האש שבו טעמו של הבשר הוא טעם נקי ובולט יותר, בשר שאינו עובר תהליך בישול אלא תהליך צלייה, ונותר עם טעמיו העצמיים ללא רטבים המוטמעים בו בתהליך הבישול. שתי דוגמאות אלה יכולות להמחיש לכם עד כמה אתם יכולים ליצור מגוון עצום של טעמים וחוויות עבור האורחים שלכם, פשוט בבחירה שונה של סוגי קולינריה שונים מתוך המטבח הבשרי.

מהו הקייטרינג הבשרי המתאים לכם ביותר?

ובכן, לתת לכם תשובה חד משמעית מבלי להכיר אתכם ואת האורחים שלכם זה בדיוק מה שאסור לעשות. כל מקרה צריך להיבחן לגופו, ובהיבט זה חשוב להבין שעד כמה שאתם חשובים ומרכזיים באירוע כולו, בבחירת טעמי האוכל שיוגשו לאורחים, מי שחשוב הם האורחים עצמם. עצם העובדה שאתם מאוד אוהבים קציצות ברוטב עגבניות, אינה אומרת שאתם אמורים להזמין קייטרינג בשר ביתי, ולהיפך. עצם העובדה שאתם עושים על האש כמעט כל שבוע במרפסת הבית, אינה אומרת שזה מה שהאורחים שלכם יאהבו לאכול באירוע שלכם. חשוב מאוד שתבחנו את הדברים לפי האורחים, גילם, המוצא שלהם, המטבחים שסביר להניח שהם מחוברים אליהם יותר, ותנסו להביא תפריט שגם שומר על המוכר עבורם וגם מחדש להם עם טעמים חדשים. יחד עם זאת, טעמו של הבשר הנקי הוא הטעם הישראלי הטיפוסי, ואת טעמו של בשר על האש כל ישראלי אוהב – המדובר במכנה משותף, לישראלים, והמכנה המשותף הזה בכלל לא נמוך – הוא מאוד גבוה.

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.

חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

כדאי לעשות מחקר

אחת הדרכים הפופולאריות ביותר לבחור את הקייטרינג לאירוע, ובכלל זה קייטרינג בשר, ואת חברת הקייטרינג שתספק את השירות, היא באמצעות קבלת המלצות וחוות דעת מקצועיות, וזו אכן דרך מעולה לעשות בחירה נכונה. יחד עם זאת, לא תמיד אנחנו מעוניינים באותה חוויה שהרוב מעוניין בה, ולפעמים אנחנו רוצים משהו שונה וייחודי. המטבח הבשרי יודע להציע מגוון רחב של סגנונות קולינריים מכל רחבי העולם, לרבות אסאדו מדרום אמריקה, על האש ים תיכוני, בשר בסגנון צרפתי או אנגלי ועוד רבים. לפני שאתם קופצים לחתום על החוזה, בצעו מחקר משלכם, הכירו מטבחים שונים שיכולים לדבר אליכם ובצעו את הבחירה שלכם, תהיה אשר תהיה, אך ורק ממקום של בטחון וידע.