קייטרינג בשר – לא כולם אותו דבר

די ברור לכם שלאירוע שלכם אתם רוצים תפריט בשרי, ואם אין לכם היכרות כלשהי עם עולם האירועים, אתם בטח מתמקדים במנות הבשר המסורתיות שמבוססות על בישול וטיגון. קייטרינג בשר הוא מונח גג שכולל בתוכו מגוון רחב מאוד של אפשרויות, מהן תוכלו לבחור את האפשרות המתאימה לכם ביותר, הן מתוך שיקול של התאמת הטעמים לאורחים שלכם והן מתוך שיקול של יצירת חוויית אוכל יוצאת דופן ובלתי נשכחת באירוע שלכם. קציצות זה מצויין, מנת כבד עוף בקרפ מטוגן זה מעולה, נתחי בקר ברוטב יין אדום זה פנטסטי, אבל לא הגיע הזמן שתבחנו משהו טיפה שונה? לא כדאי שתבחנו את עולם צליית הבשר, שיודע להציע לכם את הבשר הטעים ביותר גם עבורכם, הלוא הוא טעמו של בשר על האש?

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

קייטרינג בשר מהצד הצלוי של המילה

בשר הוא חומר גלם שאותו ניתן להכין בשלל צורות. מטבחים מסורתיים מתבססים בדרך כלל על בישול בשר וטיגון בשר עוף, ובשתי שיטות אלה אפשר להכין אינספור מנות שאת חלקן מכיר כל אחד מאיתנו מהמטבח הביתי, ואת חלקן אפשר למצוא במסעדות שף גורמה. יחד עם זאת, ישנה חוויית בשר אחת שכל ישראלי אוהב ומכיר, חוויית על האש, המבוססת על שיטת הכנה שונה לחלוטין של צליית בשר במקום בישולו או טיגונו. בשיטה זו, מונח נתח הבשר על גבי משטח מלא בגחלים רוחשות, ועובר תהליך של צלייה מכל צדדיו.

העניין הוא שעולם צליית הבשר הוא עולם מאוד מדויק ומאוד לא סלחני. כמה שניות יותר מדובר, ועסיסיות נתח הבשר תפגע באופן משמעותי, והבשר יהפוך למעט יבש. כמה שניות נוספות והבשר יהפוך לבלתי לעיס. כמה שניות פחות מדי והבשר יישאר חי, קשה לאכילה וקשה לעיכול. המשמעות של כל זה היא, שאם אתם רוצים להעניק לאורחים שלכם חוויה יוצאת דופן של קייטרינג בשר, אתם בהחלט רוצים לבחור באופציית הצלייה, ואם אתם רוצים שהחוויה הזאת גם תעמוד בציפיות שאתם מצמידים לאירוע המושקע שלכם, אתם רוצים שתספק לכם אותה חברת קייטרינג מקצועית, עם ניהול מקצועי ומתמחה בתחום צליית הבשר.

האמת נמצאת בפרטים הקטנים

כל חברות הקייטרינג שאתם בוחנים, תספקנה לכם בשר לאירוע. כולן יצהירו שהן מביאות לכם את הבשר הטוב ביותר והטרי ביותר, וחלקן הגדול גם יעמוד בכך. יחד עם זאת, לא כולן יוכלו להציע לכם את החבילה המקצועית של קייטרינג בשר צלוי, חבילה שמתחילה במפות הנמתחות על גבי השולחנות, הצלחות, הכוסות והסכו"ם המונחים עליהן ומסתיימת בכל מעטפת התבלינים, הרטבים, הסלטים והתוספות שמוגשים לצד מנת בשר. כל זה, עוד לפני שדיברנו בכלל על איכותו של הבשר, על עוביו, על העסיסיות שלו ועל הטעם שלו.

חברת טייסטפולי יודעת להציע לכם בדיוק את החוויה הזאת, והיא עושה זאת באמצעות צוות קולינרי מהשורה הראשונה, שעמל ללא הפסקה על גיבוש תפריטים, בחירת מנות ויצירת חוויית בשר מלאה ויוצאת דופן עבור כל אירוע ואירוע. את מומחיותה של טייסטפולי תוכלו לבחון דרך טעמו של הבשר, ותוכלו לוודא זאת גם דרך כל החבילה כולה שאותה אתם מקבלים בהזמנת השירות.