דוכן גלידה – לבחור את הדוכן הנכון לאירוע שלכם

דוכן אוכל הוא לא בדיוק מראה שכיח בעולם האירועים, למעט דוכני האוכל המוצבים בשלב קבלת הפנים. במהלך האירוע עצמו, עוברת ההגשה אל שולחנות האורחים ולרוב, בשלב הזה כבר לא תמצאו אף לא דוכן אוכל אחד במתחם האירוע, וחבל. דוכני אוכל הם אטרקציה מיוחדת מאוד, שמציעה לא רק תוספת נאה לאווירה באירוע, אלא גם פתרון קולינרי גמיש להעדפות השונות של האורחים באירוע. כך למשל, יכול כל אורח לבחור האם הוא מסתמך על התפריט המרכזי המוגש, או שאולי הוא מעדיף משהו אחר מחוץ לתפריט, שמוצע לו באחד מדוכני המזון המפוזרים ברחבי מתחם האירוע. דוכן גלידה הוא דוגמה נהדרת לכך.

 

מהו דוכן גלידה לאירועים שנכון שלכם?

הקונספט של דוכני מזון הוא מאוד פשוט – להרחיב את חוויית האוכל ולהרחיב את מגוון המנות המוצעות לאורחים בפורמט גמיש ומודולרי, שמאפשר בחירה חופשית, וכך זה עובד גם עם דוכן גלידה. יחד עם זאת, לא כל דוכן גלידה ראוי לעמוד באירוע שלכם, אם חשובה לכם ההצלחה של האירוע ואם חשובה לכם החוויה שאותה אתם יוצרים עבור האורחים שלכם. בעוד שבמרבית המקרים, דוכני הגלידה שמוצעים על ידי חברות הקייטרינג הם דוכני נירוסטה פשוטים, לעיתים שבורים, עם שניים או שלושה סוגים של גלידות, דוכן הגלידה שאתם רוצים להציב באירוע שלכם הוא דוכן שמדגיש את האווירה באירוע ותורם לה.

כדי להבין כיצד יכול דוכן גלידה לתרום לאירוע שלכם, נסו פשוט לדמיין דוכן כזה בראשכם. האם אתם מדמיינים דוכן נירוסטה תעשייתי, או דוכן מעוצב, צבעוני ומזמין? האם בדוכן הזה שאתם מדמיינים ישנן גלידות שוקולד ווניל, או שמוצעות בו גלידות במגוון טעמים לרבות טעמים מתוחכמים ומורכבים כמו פיסטוק, מקופלת, ריבת חלב, דובדבנים, גלידת מסטיק וכדומה? את הדוכן הזה שאתם מדמיינים בראשכם, אתם רוצים למצוא גם באירוע שלכם, ומעבר לכך, כדאי גם לדמיין מהו הדוכן שאותו אתם ממש לא רוצים באירוע שלכם, כדי להבטיח שהוא גם לא יגיע לשם.

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר לדוכן?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

איך קשור דוכן הגלידה לקייטרינג כולו?

במקום להתלבט בין חברות עם קייטרינג מעולה, שמציעות דוכן גלידה עלוב ולהיפך, חפשו את החברה שמציעה את שניהם בסטנדרטים המתאימים לכם, וזאת ממש לא דרישה מוגזמת. ככלל, חברות הקייטרינג שתפגשו הן חברות שעובדות על פי סט מסוים של סטנדרטים, וחברות מובילות שמציעות את הסטנדרטים האלה בקייטרינג הכללי, יציעו אותם גם בדוכני הגלידה שלהן, ולהיפך. חברת טייסטפולי היא דוגמא לחברת קייטרינג שמציעה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק הקייטרינג הישראלי, מציעה מגוון רחב של מטבחים, שיטות הגשה, תוספות ואטרקציות אוכל לאירועים, ובכלל זה גם מציעה פתרונות יפהפיים של דוכני גלידה לאירועים – בדיוק אותם דוכנים צבעוניים ומזמינים שאותם דמיינתם לפני דקות אחדות, עם עוד כמה הפתעות שאפילו אתם לא דמיינתם.