דוכן סביח

איזה דוכן החלטת להביא לאירוע שלך?

רוצה לדבר איתנו?

דוכני אוכל | טייסטפולי

דוכן סביח

מה מיוחד בדוכן אוכל סביח לאירועים?

הסביח כמו תמיד מוביל בתחום דוכני מזון לאירועים, כי מי לא אוהב סביח, כולם מטורפים על זה- הלחמנייה או הפיתה מוגשים בתוספת של ביצה קשה חמה, מבחר סלטים וחמוצים, חריף לפי הטעם, פרוסות חציל מטוגנות עם טחינה או חומוס נוטפים, וכל הכיף של הטעמים רק מעצים את החגיגה כולה באירוע שלכם.

מה כולל דוכן סביח ?

פירוט של מרכיבי הדוכן כולל הגשה בפיתות טריות או בלחמניות מיני מטוגנות נהדרות לצד טחינה עמבה , חומוס, טחינה, ביצה קשה , חמוצים, חציל מטוגן, תופח אדמה, סלט ירקות ועוד לבחירתכם.

מה מוסיף דוכן סביח לאירועים?

 דוכן סביח לאירועים זה כל כך טעים, ומכינים אותו לכל אורח בעת האירוע עצמו והכל טרי וטעים במיוחד. השילוב הנהדר טונה, לימון חמוץ כבוש או של טחינה וביצה וגם חציל בתוך לחמניה או בתוך פיתה חמימה, אשר אותה מכינים מול עיני המוזמנים שלכם. סביח מאופיין כאוכל מאד מבוקש ואהוב על ידי כולם ותמיד טרנדי ונפוץ. הוא מתאים ביותר עבור אירוע צמחוני וכן עבור אירוע טבעוני וגם  דוכן סביח לאירועים מתאים כחלופה טבעונית וגם כמנה צמחונית מצוינת ובכלל בריאה עבור המוזמנים באירוע שלכם שרוצים לאכול פרווה או לחלופין לאירוע על טהרת המנות הצמחוניות בלבד. אפשר לבצע שילובים בדוכן סביח עם דוכנים טעימים נוספים.

לכתבה עלינו במעריב לחצו כאן!

 למפרט הדוכני מזון שלנו לחצו כאן!

דוכני מזון לאירועים חוגגים עם TASTEFULLY והחגיגה תמיד נהדרת!

מעונינים לדעת איזה עוד מה יש לנו להציע?

להתאמת תפריט מיוחד במינו דברו עוד היום עם השף ניר דהן 

אולי יעניין אתכם גם דוכן כנאפה?

פוד טראק פיצות-קייטרינג טייסטפולי

אולי יעניין אתכם גם שולחן שוק?

מגשי אירוח ברחובות| TASTEFULLY בוחרים רק בטייסטפולי!

אולי יעניין אתכם גם דוכן שווארמה?

אולי יעניין אתכם גם דוכן המבורגר?