מגשי אירוח לאירועים

אז איך אתם אוהבים שמגישים לכם את האוכל? האם אתם מעדיפים את שולחן ההגשה המרכזי שאליו צריך אמנם לקום, אך הוא מאפשר לכם לבחור בדיוק את המנות שאתם אוהבים מתוך כל המבחר הקיים, או שאתם מעדיפים מלצרים שמגישים לכם בהגשה אישית ישירות אל השולחן, אבל עם בחירה הרבה פחות טובה מזו של שולחן הבופה? ומה אם הייתם יכולים לשלב בין השניים, ולקבל הגשה אישית ישירות אל השולחן שלכם, של מגשי אירוח לאירועים שכל אחד מהם הוא כמו שולחן בופה ממנו אתם יכולים לאסוף את המנות האהובות והמועדפות עליכם? זה כבר נשמע רעיון יותר טוב, ולא לחינם הופך השימוש במגשי אירוח לאחד הטרנדים החזקים והבולטים ביותר בעולם האירועים.

מה זה מגשי אירועים לאירועים?

קודם כל, בואו נגיד מה זה לא: מגשי אירוח לאירועים הם לא אותם מגשים שעליהם מגישים לשולחנות את קערת האורז וקערת השעועית. מגשי אירוח הם למעשה אוספים קולינריים שהמנות המרכיבות אותם הן מנות שמתכתבות אחת עם השנייה, קשורות אחת לשנייה ומשפיעות אחת על השנייה. מגשי אירוח הם מכלולים קולינריים שמושקעת בהם חשיבה רבה ותכנון רב בכדי להבטיח דבר אחד מרכזי: כל מנה שיבחר האורח מכל מגש שיוגש לו, בסופו של דבר תבטיח שהוא יוכל ליהנות מארוחה שבה קיים קשר קולינרי בין כל המנות בהן בחר – ולמשימה הלא פשוטה הזאת דרוש המון ידע והמון ניסיון.

מגשי אירוח לאירועים מכילים למעשה מנות שיש ביניהן קשר קולינרי בולט, החל מסוג המנה, דרך הצבע והטעם וכלה במרקם. כך למשל, תוכלו להזמין מגש פסטות ים תיכוניות, מגש פסטות איטלקיות, מגש סלטים חיים, מגש קישים, מגש סלטים מבושלים אדומים, מגש סלטים מבושלים בסגנון מרוקאי, מגש תוספות פחמימות, מגש תוספות חלבונים וכדומה. בנוסף לכך שכל מנה בתוך המגש מתכתבת עם המנות האחרות שמונחות עליו, חשוב מאוד שכל המנות יתכתבו גם עם המנות שמוגשות במגשים האחרים, וזה בדיוק הייחוד של מגשי אירוע לאירועים.

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.

חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר למגשי אירוח?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

מי בונה ומעצב את המגשים?

מגשי אירוח לאירועים היא שיטת הגשה שמרגע שבחרתם אותה, אתם נכנסים לתהליך התכנון שלה יד ביד עם צוות קולינרי מקצועי שמלווה אתכם. ככלל, אתם רוצים להעניק לצוות המקצועי את היכולת לקבל את ההחלטות החשובות על מנת להבטיח שכל החלטה שתתקבל היא החלטה שעולה בקנה אחד עם העקרונות הקולינריים המקצועיים, ועם המאפיינים הייחודיים של עולם מגשי האירוח. יחד עם זאת, בתוך כל חוויית התכנון הזאת, לכם יש תפקיד חשוב ומרכזי, ובמסגרתו תוכלו לשלב את המנות האהובות עליכם, להביא לאורחים שלכם את הטעמים האהובים עליהם מהמטבחים האהובים עליהם ולהשפיע על העיצוב הסופי של כל מגש ומגש. בעבודת צוות משותפת, תוכלו לבנות מגשים שיעניקו לאורחים שלכם את אחת מהחוויות הקולינריות היותר טובות שהם עברו בחייהם.

 

אולי תרצו גם דוכני מזון!