מגשי אירוח חלבי

קייטרינג חלבי הוא אופציה נהדרת עבור סוגים שונים של אירועים, ואם אתם בעלי תעוזה ומעוף, תוכלו לשלב אותו בכל סוג של אירוע, גם באירוע חתונה. יחד עם זאת, אי אפשר להתווכח עם המציאות של שליטה ללא עוררין של הקייטרינג הבשרי על עולם האירועים, ולכן אם אתם מתכוונים להיות שונים, כדאי שגם תהיו מיוחדים, ושתדעו לבחור את הקייטרינג החלבי האיכותי ביותר ולבנות את התפריט המיוחד ביותר עבור האורחים שלכם. מגשי אירוח חלבי יכולים לעזור לכם מאוד, ולא רק בחשיבה על צורת הגשת האוכל לאורחים, אלא גם ובעיקר בתכנון הקולינרי של התפריט והמנות שיוגשו באירוע.

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר למגשי אירוח?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

לא רק עניין של טעם

אם כל מה שחשוב לכם הוא טעם, ישנם מספיק סוגים של בורקסים שאיתם תוכלו לעשות אירוע מאוד טעים עבור האורחים שלכם. יחד עם זאת, טעם הוא תנאי הכרחי אך לא מספיק. ביישום מגשי אירוח חלבי, חשוב שתדעו להציע לאורחים שלכם כמה שיותר אופציות, ועדיף שיהיו אלו אופציות חדשות ומיוחדות, שהם אינם מכירים. פסטות, רביולי, קישים, בלינצ'ס, סלטים חיים ומבושלים, רטבים ומתבלים, גבינות, מאפי ותבשילי גבינות ועוד אינספור אלמנטים חלביים לחלוטין, יכולים להשתלב בתפריט שלכם לאירוע, ובתנאי שכולם יהיו טעימים, שכולם יעלו בקנה אחד עם קו קולינרי אחיד שאתם מגדירים מראש ושכל המנות ישולבו על גבי מגשי האירוח בצורה חכמה.

סוגים של מגשי אירוח חלבי

לאחר שהגדרתם את הקו הקולינרי של האוכל באירוע שלכם, הגיעה העת לעצב את מגשי האירוח. תכנון ועיצוב מגשי אירוח, חייבים להתבצע בהנחיה של גורם מקצועי, שמכיר את הטעמים השונים ואת השילובים השונים שניתן או לא ניתן לעשות באמצעותם. לצורך העניין, בתכנון מגשי אירוח חלבי, יהיה לכם מן הסתם, לפחות מגש אחד שמיועד לסלטים. יחד עם זאת, את כלל הסלטים שתגישו ניתן להפריד לפי פרמטרים ייעודיים כדוגמת סלטים חיים מול סלטים מבושלים, סלטים חמוצים מול סלטים מלוחים, סלטי שורש מול סלטי עלים וכדומה. אין צורך לבנות מגש נפרד עבור כל סוג של סלטים, אך חשוב שבאותו מגש יוגשו סלטים בעלי קשר חזק של המאפיינים המרכזיים שלהם: טעם, מרקם, שלב האכילה שלהם בארוחה וכן הלאה.

במודל הגשה של מגשי אירוח חלבי, תוכלו ליצור מגוון רחב של סוגי מגשים על פי סוגים ידועים מראש שנבנו על ידי חברת הקייטרינג, או לחילופין לתכנן לעצמכם סוג חדש של מגש. בחברת טייסטפולי ישנו צוות קולינרי מקצועי שמקדיש את כל זמנו לתכנון ועיצוב סוגים קבועים מראש של מגשי אירוח עבור מתאבנים, מנות ראשונות, מנות עיקריות, קינוחים ועוד, וכמו כן זמין עבורכם גם בכדי לעצב את מגש האירוח הפרטי שלכם.

כמה זה עולה?

בתהליך האינטנסיבי של הפקת אירוע, ומאחר וכרוך תהליך זה בהוצאות רבות ובתקציבים גבוהים שאינכם רגילים להתנהל איתם ביום יום, אתם עלולים בהחלט ליפול לאינספור מלכודות מחיר מתוך תחושה של שפע מדומה. הפתרון היחיד שקיים לסיטואציה זו הוא זהירות – עליכם להיזהר במה שאתם עושים, לבחון מספר אפשרויות, לבצע השוואות מחירים ולבחון היטב את הערך שאתם מקבלים מכל נותן שירות פוטנציאלי.

אחרי שאמרנו את זה, מגשי אירוח הם לחלוטין לא שירות יקר יותר מכל קייטרינג אחר, ובמקרים רבים גם זול יותר. התכנון המדויק והיעילות בה מתוכנן התפריט ומוגש האוכל, מאפשרים להשיג אפקט קולינרי יוצא דופן בתקציבים נמוכים הרבה יותר, מה שמשאיר לכם עודף בכדי לתגמל את הגורם המקצועי ביותר, שיעניק לכם את הערך הרב ביותר.

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.

חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!