מגשי אירוח לאירועים?

אדם בוגר טיפוסי מחזיק מאחוריו רקורד של עשרות, ואפילו מאות אירועים בהם ביקר במהלך חייו. ברובם המכריע של האירועים הללו, נתקל אותו אדם בוגר טיפוסי באחת משתי צורות הגשה מרכזיות:

  • הגשה אישית – הגשה של מנות מוכנות מראש, ישירות אל האורח
  • הגשה מרכזית – שולחן בופה מרכזי אליו מגיעים כלל האורחים ואוספים פריטים לבניית מנה אישית

אחד המודלים המוכרים פחות הוא המודל מגשי אירוח. המדובר במגשים שמספקים למעשה שילוב בין ההגשה האישית ובין ההגשה המרכזית. מצד אחד, מגיע האוכל אל שולחן האורחים, ומצד שני המגש מיועד לכלל האורחים בשולחן, וכל אורח יכול לבחור מתוך המגש את הרכיבים המתאימים לו ביותר בכדי לבנות לעצמו את המנה האישית שלו. יחד עם זאת, מגשים אלה קיימים גם במודל ההגשה המרכזית, כשישנו שולחן גדול מרכזי עליו מפוזרים מגשי אירוח המובחנים זה מזה על בסיס שורה של פרמטרים קולינריים כמו טעם, סגנון, מרקם, צבע, סוג מזון, סוג מטבח, צורת הכנה וכדומה.

אילו סוגים של מגשי אירוח קיימים?

מגוון הסוגים של מגשי אירוח הוא אינסופי, ויכול להתבסס על כל פרמטר או שילוב של פרמטרים קולינריים. יחד עם זאת, כפי שעושה חברת טייסטפולי בהצלחה כבר שנים רבות, ניתן לבנות סט של כמה עשרות בודדות של סוגי מגשים, המובחנים זה מזה על בסיס פרמטרים קולינריים מרכזיים ומספקים את החוויה הטובה ביותר לאורח הטיפוסי באירוע. כדוגמא, אפשר למנות את הסוגים הבאים: מגש בשרים על האש, מגש מנות בשריות ברוטב, מגש פסטה, מגש לחמים, מגש סלטים ירוקים, מגש סלטים מבושלים, מגש פשטידות, מגש קינוחים, מגש איטלקי, מגש צרפתי, מגש ים תיכוני וכן הלאה. לכל אחד מן המגשים הללו ישנם מאפיינים קולינריים מאוד מובחנים, המקשרים בין כלל המרכיבים במגש אך מבדילים אותו ממגשים אחרים.

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.


חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר למגשי אירוח?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

מדוע חשוב להזמין את השירות מחברה המתמחה בתחום?

היישום של מגשי אירוח באירועים הוא אינו טריוויאלי כפי שניתן לחשוב. מבחינתכם, כבעלי האירוע, אתם רוצים לספק לאורחים שלכם את חוויית האוכל המיטבית, וזה אומר אוכל טעים ומשביע, אבל זה גם אומר היכולת של כל אורח לבנות לעצמו את המנה כך שיוכל בכלל ליהנות מאוכל טעים ומשביע. בשולחן מרכזי עם מגוון עצום של מאכלים ללא קשר מנחה, זה לא קורה, ובהגשה אישית זה קורה, אבל על בסיס מודל הגשה שנקבע עבור האורח מראש עד הפרט האחרון.

חברה המתמחה בתחום של מגשי אירוח, כדוגמת חברת טייסטפולי, היא חברה שבונה את מגשי האירוח אך ורק על בסיס שיקולים קולינריים ולא על פי שיקולים של נוחות טכנית. תכנון נכון של המגשים הוא תנאי מרכזי לכך, שכל מה שהאורח ייבחר לאסוף מהמגשים אל הצלחת שלו, יבטיח לו בסופו של דבר חוויה יוצאת דופן של טעם ושובע, וששום בחירה שהוא יעשה לא תהרוס לו את החוויה הקולינרית באירוע.

זהו לא המקום לפרוש את כל השיקולים הקולינריים שעל פיהם נבנים מגשי אירוח, אך בחברת טייסטפולי פועל צוות מקצועי, שתכנון מגשי האירוח שמציעה החברה מהווה חלק מרכזי מתפקידו. תהליך גיבוש המגש הוא תהליך מובנה ורב שלבי, וכולל בתוכו גם ניסיונות עוקבים בכדי לוודא שהתוצאה המתקבלת אכן מספקת את החוויה הקולינרית הנדרשת. בהתאם לכך, אם אתם מתחברים לרעיון שמציעים לכם מגשי האירוח, אתם רוצים לקבל את ההחלטה ללכת על הכיוון הזה, ולמקד את עצמכם אך ורק מול חברות קייטרינג שמתמחות בתחום ויודעות לבנות עבורכם את המגשים הטובים ביותר לאירוע שלכם.