הרמת כוסית

איזה דוכן החלטת להביא לאירוע שלך?

רוצה לדבר איתנו?

חברת קייטרינג | טייסטפולי

 

 

הרמת כוסית מיוחדת במינה!♨️

הרמת כוסית לראש השנה

איך אתם חוגגים עם העובדים או בחוג המשפחה?

לקראת החג כל המוזמנים והאורחים שלכם יזכרו בהנאה רבה עוד זמן רב את הרמת הכוסית המיוחדת בגלל האוכל הטעים והאירוח הנפלא, כי לא רק התפריט שלנו איכותי ומגוון עם טריות מעולה ושירות מצוין, זה גם יתאים לכל סגנון של אירוע ולכל טעם שרק תרצו. זו לא הרמת כוסית רגילה אלא אטרקציה מיוחדת וטעימה וכל אורח יהיה מרוצה הרבה יותר.

 

האם המנות מיוחדות להרמת כוסית?

זה מתוכנן בהתאמה לאירוע המיוחד שלכם וזה לא רק טעים ומזמין, זה גם מנות אוכל ברמה גבוהה, כי זו תהיה הרמת כוסית שתציע אוכל איכותי ברמה הגבוהה והמתאים לכל אורח ולכל קונספט. האוכל שלנו מבטא שילוב של מקצועיות, טריות עם איכות והתאמה אישית לכל אירוע בנפרד. זה גם יתאים בקלות לכל הטעמים והגילאים, לצעירים וכן לקהל המבוגרים. חשובה לנו מאד גם ההקפדה על  חומרי הגלם הטריים  ושירות אישי ואדיב.

תוכלו לשדרג בקלות את הרמת הכוסית במיוחד שאנו רואים שההתכנסויות היום הפכו לשגרתיים מאד, אז אפשר לשדרג בקלות רבה ובתוספת של מזון איכותי ומפתיע להגשת מנות עיקריות או לקינוחים, בין אם תבחרו בדוכני קינוח עם עוגות, כל האוכל הוא טעים, מקורי יותר והרבה יותר מזמין.. זו תהיה עבור כל אורח ללא ספק חוויה טעימה ומקסימה במיוחד.

 

הרמת כוסית עם TASTEFULLY והחגיגה תמיד נהדרת!

 

מעונינים לדעת איזה עוד מה יש לנו להציע?

להתאמת תפריט מיוחד במינו דברו עוד היום עם השף ניר דהן 

אולי יעניין אתכם גם דוכן כנאפה?

פוד טראק פיצות-קייטרינג טייסטפולי

אולי יעניין אתכם גם שולחן שוק?

מגשי אירוח ברחובות| TASTEFULLY בוחרים רק בטייסטפולי!

אולי יעניין אתכם גם דוכן שווארמה?

אולי יעניין אתכם גם דוכן המבורגר?