דוכן מיצים סחוטים

איזה דוכן החלטת להביא לאירוע שלך?

רוצה לדבר איתנו?

חברת קייטרינג | טייסטפולי

דוכן מיצים סחוטים

למה כדאי להזמין דוכן מיץ סחוט לאירוע?

היום כשטרנד הבריאות הוא מאש מרכזי לא רק בשגרת האכילה בבית, אלא גם ובעיקר באכילה בחוץ ובמיוחד באירועים, מה יהיה יותר כיף דוכן של שתייה בריאה? כי עם דוכן מיצים סחוטים, דוכן שייקים מוביל באירוע שלכם, כל אורח יקבל שפע של בריאות והמוץ מרץ וכוחות.

מה כולל הדוכן?

זהו דוכן צבעוני ומשגע שכולל לבחירתכם למשל מיץ גזר סחוט במקום מול האורחים, או תפוזים הנסחטים במקום על ידי מכונה חשמלית, זה גם טעים וזה להרוות את צימאון האורחים בהנאה גדולה. דוכן שכולו בריאות עם מגוון של פירות טריים.

מה מיוחד בדוכן מיצים סחוטים?

דוכני אוכל מגוונים באירועים זה תמיד כיף וזה מוסיף לכל אירוע , ולקבל דוכן מיצי פירות טריים, זה מקורי במיוחד וגם בריא ונהדר לקטנים ולגדולים יחד. הדוכן מגיע גם עם העיצוב המשגע הצבעוני של פירות העונה טריים,  וזה פשוט נפלא ומוסיף בצורה מיוחדת מאד. מגוון עצום של פירות חתוכים כמו בננה, אננס, תפוח, מלון, פירות נפלאים ובריאים סחוטים במגוון ענקי ומוגשים בכוסיות מדליקות ומעוצבות.

דוכן מיצים הוא משגע והוא דוכן אהוב במיוחד שהאורחים מתענגים עליו, מה צריך יותר עם כל המיצים הטבעיים לבחירה שנסחטים במקום, איזה מיץ תרצו לטעום? אבטיח, מלון, סברס, אולי תמר בננה, אפרסק או אולי תפוזים?

 למפרט הדוכני מזון שלנו לחצו כאן!

דוכני מזון לאירועים חוגגים עם TASTEFULLY והחגיגה תמיד נהדרת!

מעונינים לדעת איזה עוד מה יש לנו להציע?

להתאמת תפריט מיוחד במינו דברו עוד היום עם השף ניר דהן 

אולי יעניין אתכם גם דוכן כנאפה?

פוד טראק פיצות-קייטרינג טייסטפולי

אולי יעניין אתכם גם שולחן שוק?

מגשי אירוח ברחובות| TASTEFULLY בוחרים רק בטייסטפולי!

אולי יעניין אתכם גם דוכן שווארמה?

אולי יעניין אתכם גם דוכן המבורגר?