מגשי אירוח לאירועים קטנים

בחרתם לחגוג את השמחה שלכם במסגרת אירוע קטן, ולא בכדי. אתם מחפשים את הדרך המיוחדת ביותר לחגוג את השמחה שלכם, ואתם רוצים להרגיש את השמחה בצורה כמה שיותר אותנטית וכמה שיותר אינטימית, עם הקרובים אליכם ביותר ועם כל האווירה המשפחתית והביתית הנלווית לכך. רגע לפני שכולם עושים את זה, זאת גם ההזדמנות שלכם להעשיר את האירוע המיוחד הזה בעוד אלמנט מיוחד מעולם הקייטרינג – מגשי אירוח לאירועים קטנים. אם הדבר הראשון שקופץ לכם לראש הוא אותם מגשים קטנים עליהם מגישים באירועים את האורז והשעועית לשולחנות האורחים, זאת לחלוטין לא הכוונה.

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר למגשי אירוח?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

מה זה מגשי אירוח לאירועים קטנים?

תחילה נענה על השאלה מה הם בכלל מגשי אירוח. ובכן, מגשי אירוח הם מגשים בהם מוגשות מספר מנות שמתכתבות אחת עם השנייה ברמה הקולינרית. כך למשל, ניתן להגיש מגש פסטות, מגש בשרים, מגש סלטים חיים, מגש סלטים מבושלים, מגש קישים, מגש כריכים, מגש קינוחים, מגש תוספות ירוקות, מגש תוספות אדומות, מגש תוספות כתומות וכן הלאה. השילובים שניתן ליצור באמצעות מגשי אירוח לאירועים קטנים הם אינסופיים, אך המכנה המשותף לכולם הוא שכל המנות בכל מגש הן מנות שמתכתבות האחת עם השנייה, והאחת עם כל יתר המנות המוגשות באירוע. הסיבה לכך היא שמגשי האירוח מהווים למעשה את צורת ההגשה שמשלבת את ההגשה העצמית (בופה) ואת ההגשה האישית באמצעות מלצרים. האורחים מקבלים אל השולחן שלהם את כל המנות, ויכולים לבנות לעצמם את המנה מתוך המבחר המוגש להם. המטרה היא שמה שהם לא יבחרו, בסופו של דבר תתקבל עבורם מנה מנצחת שכל חלקיה יוצרים חוויה קולינרית יוצאת דופן.

דורש מומחיות וידע קולינרי

היכולת להבטיח שכל בחירה שיעשה האורח, בסופו של דבר תתקבל אצלו על הצלחת מנה מנצחת היא יכולת שדורשת מומחיות גבוהה וידע קולינרי רב. לא כל אוסף של מנות על גבי מגש זכאי לשם מגשי אירוח לאירועים קטנים. מגשים אלה עוברים תהליך מדוקדק של בחינה קולינרית, התאמת טעמים, מרקמים וצבעים, ואפילו סידור פנימי של כל מגש ומגש. באירועים קטנים, יכולים מגשים אלה להעניק אפילו ערך מוסף נוסף, בכך שניתן להתאים את הטעמים המוגשים באמצעותם לטעמים המאפיינים את אורחי האירוע. כך למשל, סביר להניח שנתח נכבד מהאורחים הם בני משפחה, ולכן המוצא שלהם ידוע, וכך ידועים גם העדפותיהם הקולינריות באופן כללי. על סמך זה ניתן לתכנן מגשי אירוח שמביאים אל האורחים את הטעמים האהובים עליהם, אך במקביל גם מחדשים להם עם מנות שאולי לא הכירו ועם רמת ביצוע שמעולם לא חוו. לשם כך, נדרשת חברת קייטרינג שמציעה את השירות של מגשי אירוח לאירועים קטנים, וגם יודעת לעשות את זה ברמה הקולינרית הגבוהה ביותר – כי באירוע קטן, כולם רואים הכל.

 

אולי יעניין אתכם גם דוכני מזון!

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.

חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!