מה זה מגשי אירוח חלבי-לכל סוגי האירועים

קייטרינג חלבי הוא לא בדיוק הקייטרינג הקלאסי לאירועי חתונה ובר מצווה, גם כאלו המתקיימים במהלך היום. אבל ממתי אתם בוחרים באפשרות הקלאסית? הדבר היחיד שמעניין אתכם הוא שהאירוע שלכם יהיה יוצא דופן ובלתי נשכח, ושהאורחים שלכם ייהנו בו ויזכרו אותו לאורך שנים ארוכות כאחד האירועים הטובים שהם היו בו. האפשרות של קייטרינג חלבי היא בהחלט אפשרות ששווה לשקול, במיוחד לאור העובדה שלחלוטין לא מדובר בפלטות גבינות ובורקסים, ואם אתם בוחרים באפשרות של מגשי אירוח חלבי, זה הופך אפילו לאטרקטיבי יותר.

מהם מגשי אירוח חלבי?

מגשי אירוח הם למעשה מגשים המוגשים לשולחנות האורחים, ועל כל מגש ישנם מספר רכיבי מנה שמהם יכול כל אורח לבנות את המנה שלו, באמצעות איסוף ממספר מגשים שונים. מגשי אירוח חלבי הם מגשים שבנויים מהמרכיבים המאפיינים של קייטרינג חלבי, ומסודרים על פי פרמטרים קולינריים קפדניים ומוגדרים מראש. כך למשל, תוכלו לבנות מגש קישים לצד מגש בלינצ'ס, ותוכלו לעלות לרזולוציה גבוהה יותר ולבנות מגש קישים ירוקים, מגש קישים אדומים ומגש קישים צרפתי, לצד מגשי בלינצ'ס המובחנים זה מזה באמצעות פרמטרים דומים.

המודל של מגשי אירוח חלבי פותח בפניכם אפשרויות יוצאות דופן לבניית החוויה הקולינרית של האורחים שלכם, ואם תזמינו את המגשים מחברת קייטרינג המתמחה בתחום זה, כדוגמת חברת טייסטפולי, הנחשבת למובילת התחום בישראל, תוכלו להבטיח שלא משנה איזה רכיב מנה יאסוף האורח מהמגש, בסופו של דבר המנה שיבנה לעצמו, תהיה תמיד הרמונית, טעימה ומשביעה.

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר למגשי אירוח?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

לאילו סוגים של אירועים מתאים קייטרינג חלבי?

כאמור, קייטרינג חלבי היא לא אפשרות המיין סטרים באירועים פרטיים כדוגמת חתונות, חגיגות בר מצווה וכדומה, אבל זה לא חייב להיות כך, והבחירה היא כולה שלכם. סוגי אירועים שבהם ניתן למצוא יותר את הקייטרינג החלבי, גם בצורת מגשי אירוח חלבי, הם אירועים עסקיים בהם חשוב שלא להעמיס על מערכת העיכול ולשמור על עירנות המשתתפים לאורך האירוע כולו, אירועי ברית מילה ובריתה, אירועים פרטיים בבית, ימי הולדת, ימי נישואין ובסך הכל אירועים שנחשבים לקטנים ואינטימיים יותר, ובמיוחד אירועים הנערכים במהלך היום.

ממי ניתן להזמין את השירות?

שירות מגשי אירוח חלבי מוצע על ידי חברות קייטרינג מאוד מסויימות, שגם יודעות להציע את החוויה הרצויה של מגשי אירוח, וגם מקיימים פעילות של קייטרינג חלבי. במרבית המקרים, תתקשו למצוא חברה שיודעת לשלב בין השניים בצורה הנכונה, מה שהופך את טייסטפולי לאחת מחברות הקייטרינג היחידות בישראל, שיודעת להציע את השירות הזה ויודעת לתפור אותו לצרכים ולהעדפות האישיות של כל לקוח. בקייטרינג החלבי, תוכלו ליהנות כמובן מעבר למנות החלביות הטיפוסית, גם בשלל סלטים, רטבים, קינוחים ועוד, שכולם מגיעים מהמטבח החלבי, כולם כשרים וכולם בונים את החוויה שאתם רוצים להעניק לאורחים שלכם.