דוכן שווארמה – מתאים בול לאירוע שלכם

שווארמה באירוע? האם יש דבר כזה בכלל? שווארמה הוא אחד מהמאכלים האהובים על הסועד הישראלי, ולאורך השנים עבר התאמה מלאה לחך הים תיכוני בכלל ולזה הישראלי בפרט. יחד עם זאת, רבים מבעלי האירועים נרתעים מהזמנת דוכן שווארמה לאירוע שלהם, מהסיבה הפשוטה ששווארמה מזכירה להם את חוויית הפיתה של דוכן פלאפל, וזה לבטח לא החוויה שהם רוצים להעניק לאורחים שלהם. בפועל, מדובר במאכל אהוב מאוד על הקהל הישראלי, ואם תבחרו את חברת הקייטרינג הנכונה, תוכלו להוכיח לקהל שלכם ששווארמה היא הרבה מעבר לחוויית הפיתה של דוכן פלאפל, וגם כשמגישים אותה בתוך פיתה, היא הופכת לחוויה שלא הכירו מעולם, ושלא האמינו שניתן בכלל ליצור.

מה זה דוכן שווארמה לאירועים?

כשמו כן הוא, דוכן שווארמה הוא דוכן המגיש מנות שווארמה לאורחי האירוע שלכם, ועושה את זה בצורה הכי אותנטית שאפשר. הדוכן אינו מהווה חלק אינטגרלי מהתפריט, בכך שעצם קיומו באירוע שלכם אינו מגביל את האורחים שלכם למנת שווארמה כברירה היחידה. מנות התפריט שהזמנתם מוגשות לאורחים כנדרש, ולצד זאת, עומד לרשותם דוכן פתוח לאורך כל האירוע, בו הם יכולים ליהנות ממנת שווארמה אותנטית בפיתה, טעימות שווארמה עם רטבים מיוחדים, טעימות שווארמה בשילוב מאפים מגוונים וכדומה. אורחים שירצו בכך, יוכלו ליהנות ממנת שווארמה כתחליף או כתוספת למנות המוגשות להם, ואורחים אחרים יוכלו ליהנות ממנות התפריט כרגיל.

מי מציע את השירות?

כאשר אתם בוחרים את החברה שתספק לכם שירות של דוכן שווארמה לאירוע שלכם, וחברה שתספק לכם את שירותי הקייטרינג בכלל, אתם חייבים לבחון את רמת המקצועיות של אותה חברה, את ההתמחות שלה במטבח הבשרי לצלייה ואת הצוות המקצועי שאחראי על החוויה כולה. טעמו של הבשר הוא חשוב ללא כל ספק, אך האורחים שלכם מבקשים יותר מכך – הם מבקשים חוויית בשר אותנטית ויוצאת דופן שמתחילה בסכין איתו הם יחתכו את נתחי הבשר העבים והעסיסיים, דרך העונג של ביס עסיסי ולעיס וכלה בתוספות, רטבים וסלטים שיוגשו עם מנת הבשר.

בהתאם לכך, מה שצריך לעניין אתכם זה לא רק מי מציע את השירות של דוכן שווארמה ושל קייטרינג בשרי בכלל, אלא מי מסוגל להעניק לכם את החוויה הבשרית שאתם רוצים להציע לאורחים שלכם, חוויה שתהיה שונה לחלוטין מזו שהם מכירים מהבית ואף מזו שהם מכירים מאירועים אחרים וממסעדות בהן ביקרו. לשם כך, אתם זקוקים לחברת קייטרינג סופר מקצועית, שהבולטת ביניהן בישראל היא טייסטפולי. חברת טייסטפולי מציעה מגוון רחב של שירותי קייטרינג מעולם הבשר הצלוי, לרבות אסאדו לאירועים, קייטרינג בשרי, קייטרינג על האש וכדומה, והכל על בסיס עקרונות קולינריים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר.

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר לדוכן?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

כמה זה יעלה לכם?

דוכן שווארמה הוא מרכיב נוסף שאתם מציעים לאורחים שלכם, ובהתאם לכך יהיה עליכם גם לשאת בעלויות שלו. יחד עם זאת, מדובר באחד המקרים האלה בהם אתם יכולים ליהנות מערך יוצא דופן בתמורה למחיר נמוך ואטרקטיבי, והסיבה לכך נובעת מהמרכיבים הפשוטים והמעטים הנדרשים בכדי ליצור חוויית שווארמה, ומהסטייל שמעניק דוכן כזה לאירוע שלכם כגימיק שאותו יאהב כל אחד מאורחי האירוע.