גלידה לאירועים – הרבה מעבר לטעם, לרעננות ולמרקם החלק

עכשיו כשאתם עסוקים בהפקת האירוע שלכם, האם כבר הצלחתם לפענח את הסוד לאירוע מנצח? האם אתם מבינים בדיוק מה עליכם לעשות ולמה עליכם לשים לב בכדי להבטיח שהאירוע שלכם יהיה אירוע יוצא דופן ובלתי נשכח? מן הסתם, אתם מקדישים זמן רב, מחשבה רבה ולא פחות מכך גם כסף רב, בשילוב האלמנטים הגדולים והמרכזיים באירוע שלכם. אתם רוצים את הקייטרינג הטוב ביותר, ואת התקליטן הפופולארי ביותר, ואת אולם או גן האירועים המבוקש ביותר, ואת האטרקציות הגדולות ביותר כמו גלידה לאירועים, ואפילו את התאריך הטוב ביותר, ולכל אלה בהחלט ישנה השפעה על האירוע שלכם, אבל מרגע שהאורחים מגיעים לאירוע, מתיישבים במקומם וטועמים מהאוכל, מה ישפיע עליהם יותר מכל?

אווירה – זה הסוד, והיא נמדדת בפרטים הקטנים

אחרי שכל האורחים יתפזרו לביתם, ואתם תישארו עם הזיכרונות שלכם מהאירוע, הדברים שתזכרו יותר מכל והדברים שעליהם תשוחחו יותר מאחרים, יהיו הדברים הקטנים, הרגעים הקטנים והפרטים הקטנים שנתנו את הטון לאורך האירוע. את ההסכמה על כך שבאמת מדובר בתקליטן מעולה לא תתקשו להשיג, אבל האם הדוכן של גלידה לאירועים עשה באמת את העבודה? האם מצגת התמונות או סרטון הווידאו שהצגתם היו קצת ארוכים מדי? האם הברכה שהקראתם מול האורחים הייתה עשויה מדי או טבעית מדי? האם הקפה שהוגש לאורחים היה יותר קפה או יותר חוויה של קפה? כל אלה הם דוגמאות בודדות מסך הפרטים הקטנים שבונים את האווירה באירוע שלכם, וככל שתקדישו להם זמן רב יותר ומחשבה רבה יותר לפני האירוע, כך תוכלו לברך עליהם לאחר האירוע.

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר לדוכן?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

איך עושים את זה? איך בונים אווירה?

בניית אווירה זה מקצוע בפני עצמו, ואם כבר מדברים על עולם האירועים, אלו הם מפיקי האירועים שאמורים לתת לכם את כל ההדרכה הנדרשת לכם בכדי להבטיח את האווירה האולטימטיבית באירוע שלכם. בהתאם לכך, אתם בהחלט רוצים להתייעץ כמה שיותר ולדבר כמה שיותר עם המפיק או המפיקה שלכם, ואתם רוצים גם לדון על הדברים ולא להסכים על כל מילה שיוצאת להם מהפה. שנית, אתם תמיד רוצים לשאול את עצמכם "מהן האפשרויות שעומדות בפנינו, ומה המשמעות של כל אפשרות?".

כך למשל, אם אתם מחליטים להציב דוכן גלידה לאירועים, אתם רוצים לשאול את עצמכם שאלות כמו מהו מגוון הטעמים שאתם צריכים להגיש? האם מגוון זה הפרמטר היחיד או שחשוב יותר לכלול גם טעם אחד או שניים יוצאי דופן שייחרתו בזיכרונם של האורחים? האם הדוכן צריך להיות חלק רק דוכן הקינוחים הכללי, או לעמוד בפני עצמו? לכל אחת מהשאלות הללו ישנן מספר תשובות אפשריות, וכל תשובה תוביל אתכם להחלטה שיכולה להשפיע בצורה דרמטית על האווירה הכללית באירוע, ועל החוויה שאותה יחוו האורחים שלכם.

גלידה לאירועים – זה קודם כל אווירה

וכעת, אחרי שאמרנו את כל זה, די ברור מדוע גלידה לאירועים היא לא רק עניין של טעם, מתיקות, רעננות ומרקם, אלא קודם כל עניין של אווירה וחוויה. כעת, כשאתם מבינים את זה, אתם יכולים לשאול את עצמכם מה בתוך דוכן הגלידות הזה יכול לבנות את החוויה הטובה ביותר עבור האורחים שלכם? מה בתוך דוכן הגלידות הזה יכול להפוך אותו לזיכרון שייחרת במוחם של האורחים, ומה יותיר אותו כסתם אלמנט נשכח? עשו זאת ביחס לכל מרכיבי ההפקה באירוע, לרבות המפות, המפיות, הסכו"ם והכוסות, ותגלו שבכל פרט קטן כזה ממתינה לכם הזדמנות לבנות חוויה יוצאת דופן ובלתי נשכחת עבור האורחים שלכם.