מגשי אירוח לאירועים

את האוכל באירוע שלכם אתם יכולים להגיש באופן אישי לכל אורח, ואתם יכולים להגיש אותו באמצעות שולחן הגשה מרכזי אליו מגיעים האורחים, ואוספים לעצמם את המנות המועדפות עליהם. אלו הם לפחות שני המודלים שהיו השכיחים ביותר עד כה, אלא שכעת עומדת לרשותכם אפשרות שלישית שמביאה את הטוב משני העולמות, האפשרות של מגשי אירוח לאירועים. על קצה המזלג, מדובר במודל הגשה המבוסס על שולחן אוכל מרכזי שאותו מגישים לכל אורח באופן אישי, ובמילים אחרות מגש אחד המכיל מספר מנות ומוגש לכל שולחן ושולחן באירוע, וממנו יכול כל אורח לבנות לעצמו את המנה המועדפת עליו בתוך צלחתו.

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר למגשי אירוח?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

האם מגשי אירוח לאירועים מסתכמים בשילוב שני המודלים בלבד?

ובכן, שילוב של שני המודלים באופן שאותו תיארנו הוא די והותר בכדי להעניק לאורחים שלכם חוויית אוכל חדשה ויוצאת דופן, כזאת שמשלבת את הנוחות של ההגשה האישית ואת המבחר של הגשה מרכזית. יחד עם זאת, מגשי אירוח לאירועים מציעים עוד הרבה מעבר לכך. מגשים אלה נבנים ומתוכננים על פי עקרונות קולינריים מקצועיים, שמטרתם היא אחת: להבטיח שכל מנה שיבחר האורח לבנות לעצמו מתוך המגש, תהיה מנה שכל מרכיביה מדברים זה עם זה, מתכתבים זה עם זה ומשלימים זה את זה. מגשי אירוח מקצועיים לא מותירים מקום לטעויות – הם מעניקים לאורח את החופש לבנות לעצמו את המנה, אבל עושים זאת בתוך מסגרת קולינרית מקצועית שגם האורח הכי לא קולינרי באירוע שלכם, יוכל לבנות לעצמו מנה שאותה חווה אולי פעם בחייו במסעדת יוקרה.

אילו סוגים של מגשי אירוח אפשר להזמין?

מגשי אירוח לאירועים יכולים להיות מוגשים לשולחנות האורחים שלכם בשלל צורות ושילובים, אך לכל מגש ישנו קו מנחה ומאפיין מרכזי המייחד אותו. כך למשל, תוכלו להזמין מגשי קינוחים, מגשי לחמים, מגשי קישים, מגשי סלטים חיים, מגשי סלטים מבושלים וכדומה. תוכלו לבנות את המגשים לפי קונספט קולינרי כמו מגש הודי, מגש תאילנדי, מגש ים תיכוני, מגש צרפתי, מגש איטלקי וכדומה. בכל אחד מן המגשים הללו יהיו מרכיבי האוכל שמאפיינים את הקונפסט המרכזי. כך למשל, מגש איטלקי יכלול פסטות עם מספר סוגי רטבים, רביולי וכדומה. מגש צרפתי יכלול תבשילי בשר מהמטבח הצרפתי, מנות דגים וכדומה.

מדוע חשוב להזמין את המגשים אצל המומחים?

כשתצאו לבחון את שוק הקייטרינג ולבחור את חברת הקייטרינג שתגיש את האוכל באירוע שלכם, תגלו שכולם מציעים הכל, וגם חברה שמעולם לא הציעה מגשי אירוח לאירועים, תהיה מוכנה להציע לכם את זה אם רק תבקשו. אלא שבפועל, מדובר בתחום מקצועי בפני עצמו, שדורש היכרות עם האפשרויות שיוצר המגש המגוון לצד המגבלות שהוא יוצר בין גבולותיו. תכנון המגשים וערכות הנושא שלהם, הרכיבים שיופיעו בכל מגש, ההתכתבות בין הרכיבים לבין עצמם ובין המגשים לבין מגשים אחרים, הסדר בו מוגשים המגשים – כל אלה משפיעים בסופו של דבר על חוויית הקייטרינג של האורחים שלכם באירוע, ובחברת טייסטפולי ישנו צוות קולינרי שלם שחי את עולם המגשים מדי יום, ועושה את כל הנדרש בכדי שתוכלו להציע לאורחים שלכם את החוויה הטובה ביותר.

אתם מוזמנים לחייג אלינו עכשיו לטלפון 050-8533331 או לשלוח לנו מייל לכתובת tastefully7@gmail.com ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפרטים.

חייכו הדרך אל האושר קצרה מתמיד!!! בתיאבון!!!