מגשי אירוח – שילובים קולינריים חכמים

אתם מתארחים באירוע משפחתי, יושבים עם בני המשפחה סביב השולחן כשלפתע מגיע אל שולחנכם מלצר ומניח מגש ועליו מספר קערות או צלחות עם סלטים או דברי מאפה – האם זוהי הכוונה למגשי אירוח? ובכן, מגש אירוח אכן יכול להגיע עם סלטים או עם דברי מאפה, אבל לא כל מגש המוגש לשולחן האורחים בכל אירוע הוא באמת מגש אירוח. מעבר לעניין הטכני של אמצעי הגשה ועליו מספר מנות אוכל מהן יכולים האורחים לבחור, מגשי אירוח הם גם מכלולים קולינריים שמושקעים בהם תכנון ומחשבה.

מהם השילובים הקולינריים החכמים של מגשי אירוח?

לדוגמא מגשי אירוח במרכז מציעים את הדרך האולטימטיבית להגשת אוכל באירועים. מגשים אלו משלבים הגשה אישית עם הגשה משולחן מרכזי – האוכל מוגש באופן אישי אל שולחן האורחים, אך בפורמט של שולחן מרכזי ממנו בוחר האורח את המנות המועדפות עליו. העניין הוא שכל בחירה שיעשה האורח מתוך כל מגש, חייבת להתכתב עם כל בחירה אחרת שהוא עושה – בין המגשים צריך להיות קשר קולינרי כלשהו, וכך גם בין המנות השונות המונחות על גבי כל מגש. רק כך ניתן להגיע למצב בו כל בחירה שיעשה האורח, תתמוך בחוויה הקולינרית השלמה שאותה רוצים בעלי האירוע להעניק לאורחיהם, ובכדי להגיע לתוצאה כזאת נדרשת מיומנות רבה וניסיון רב בבניית מגשים לאירוח.

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר למגשי אירוח?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

לאילו סוגי קייטרינג מתאימים המגשים?

מגשי האירוח מספקים פתרון הגשה עבור כל סוגי הקייטרינג הקיימים. בין שבחרתם להגיש באירוע שלכם קייטרינג חלבי, בין שקייטרינג על האש, אסאדו או כל קייטרינג בשרי אחר, בכל אחד מן המקרים, תוכלו למנף את היתרונות של מגשי אירוח לטובת הגשת האוכל לאורחים. יחד עם זאת, חכמת השילובים הקולינריים חייבת להישמר בכל סוג של קייטרינג, ועוד יותר מכך, בכל סוג של תפריט, ולכן חשוב שיהיה לחברת הקייטרינג שאתם בוחרים את הניסיון כמובן בעולם של מגשים לאירוח, ובפרט בסוג הקייטרינג שבחרתם לאירוע שלכם.

על מה חשוב להקפיד?

בהזמנת מגשי אירוח לאירוע שלכם, אתם רוצים להקפיד מאוד על כך שמדובר בחברה המתמחה בתחום הספציפי. חברת טייסטפולי נחשבת לחלוצת התחום בישראל, ומציעה כנראה את הניסיון והמעטפת המקצועית הטובה ביותר בתחום זה. כמו כן, אתם רוצים לוודא שעל אף שמנות האוכל מוגשות בנפרד באמצעות מגשים נפרדים, לתפריט הכולל שלכם ישנו קו קולינרי אחיד מאפיין. כך למשל, ישנם מקרים בהם ישנה הצדקה לבנות מגש מטבח צרפתי, מגש מטבח איטלקי, מגש מטבח תאילנדי, מגש מטבח יפני וכדומה – לבניית תפריט המבוסס על מגוון מטבחים צריכה להיות סיבה טובה מאוד, שכן לכל מטבח קו קולינרי משלו. ככל שתקפידו על שמירת הטעמים, התיבול וחומרי הגלם במסגרת קו קולינרי אחד ויחיד, כך תוכלו להעניק לאורחים שלכם חוויה טובה ומהנה יותר של מגשי אירוח.