מגשים לאירוח – שילובים קולינריים לכל אירוע

אם הייתם נוכחים באירוע בו הוגש לכם האוכל באופן אישי על ידי מלצרים, מן הסתם אתם בטח מכירים את החוויה של מספר קערות המוגשות לכם על גבי מגש, המונח במרכז השולחן וכל אורח יכול לבחור לעצמו את המאכלים המועדפים עליו. אלו הם לא מגשים לאירוח. מגשי אירוח הם מגשים שמבוססים על עקרונות קולינריים קפדניים, המיועדים להשיג מטרה אחת מרכזית: כל שילוב של מרכיבים שתבחרו מתוך המגש, יבטיח לכם מנה טעימה, משביעה ומהנה – מבחינתכם, אתם לא יכולים לטעות ולהתאכזב.

 

לא כל מי שמציע מגשים לאירוח, אכן מספק מגשים לאירוח

ההבנה שלא כל מי שמציע מגשי אירוח, אכן מספק אותם בפועל, היא חשובה עבור כל מי שמפיק אירוע, ומעוניין ליצור חוויה קולינרית יוצאת דופן עבור האורחים, אבל נתקל באין ספור מושגים ואמירות מכירה, שיוצרים אצלו יותר בלבול מאשר בטחון והבנה. מגשים לאירוח הוא עניין מאוד מקצועי, ובניית המגשים חייבת להתבסס על עקרונות קולינריים מוקפדים, ולהתבצע על ידי אנשי צוות מתאימים, בדיוק כפי שמבוצע בחברת הקייטרינג המובילה בתחום, טייסטפולי. מגשים קלאסיים מציעים למעשה מכלולים קולינריים, המבוססים על קו מנחה של טעם, מרקם, סגנון, צבע, מטבח וכדומה. כך למשל, פלטת גבינות שהגבינות הנכללות בה נקבעות על פי מידת הפופולאריות שלהן, היא לא מגש אירוח. לעומת זאת, מגש גבינות שיש קשר קולינרי בין הטעמים שלהן והמרקמים שלהן, באופן כזה שניתן לבנות מהן ביס מושלם, הוא מגש אירוח מקצועי.

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר למגשי אירוח?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

איך תדעו מה אתם מקבלים?

אחרי שאמרנו את זה, די פשוט להבין מדוע הנושא יכול להיות מאוד מבלבל עבור מי שמגיע אל משימת בחירת חברת הקייטרינג ללא הידע המקצועי הנדרש. ככלל, נתחיל בכך שכל מגש צריך להיות בעל הגדרה קולינרית, שמסמלת את הקו המנחה המרכזי שלו. כאשר מציגים בפניכם קטלוג של מגשים לאירוח אותם תוכלו להזמין לאירוע שלכם, נסו לבחור מגש פשוט יחסית, ולברר מהם סוגי המזונות הנכללים בו ומדוע. ההסבר שתקבלו סביב "מדוע" יסייע לכם להבין האם בניית המגש נעשתה מתוך חשיבה קולינרית מקצועית, או מסיבות שאינן רלוונטיות לקולינריה. כמו כן, כדאי מלכתחילה להתמקד בחברות שהמוניטין שלהן מבוסס על הקונספט של מגשי אירוח, כדוגמת חברת טייסטפולי, אחת מחלוצות התחום בישראל. טייסטפולי מציעה עשרות סוגים שונים של מגשי אירוח לכל סוגי המאכלים, על בסיס שילובים קולינריים מקצועיים הנבחנים ונקבעים על ידי הצוות המקצועי בחברה.

רוצה גם לבחור את המגשים לאירוח שלך? תן כאן קליק