קייטרינג לאירועים קטנים

לאירועים קטנים יש את הקסם המיוחד שלהם. ישנם אנשים שלא יכולים לדמיין את האירוע שלהם ללא הקסם הזה, וישנם אנשים שלא ממש מתרגשים ממנו, או שלא הקדישו לו מספיק זמן של מחשבה בכדי לוותר על הפורמט ההמוני שנחשב לפורמט המיין סטרים. העניין הוא, שאירועים קטנים גם מציבים אתגרים שונים וייחודיים, שאיתם צריך בעל האירוע להתמודד על מנת להבטיח שהקסם הזה אכן יופיע, ושהאירוע לא ייראה כמו אירוע גדול שנדחס למתחם קטן. אתגרים אלה נפרשים על פני כל מרכיבי ההפקה, החל מבחירת המקום, דרך בחירת המוסיקה והאטרקציות וכלה בקייטרינג והאוכל שיוגש. קייטרינג לאירועים קטנים, על כן, הוא לא רק קייטרינג בקנה מידה קטן יותר, אלא קייטרינג שמותאם ליצירת הקסם שלו אנו מצפים כאשר אנו בוחרים לערוך את האירוע שלנו בקטן.

מה מיוחד בקייטרינג לאירועים קטנים?

אירוע קטן הוא אירוע שייחודיותו נובעת מהקשר החם בין כלל האורחים, ובין האורחים ובין בעלי האירוע. אירוע קטן הוא אירוע אינטימי, רומנטי, משפחתי, שמיועד להעניק לכל אחד מן המשתתפים את ההרגשה שהוא נחשב, ולתת לו את התחושה של קשר אישי חזק וחם אם בעלי האירוע. באירוע כזה למשל, שילוב של קייטרינג גורמה היא בחירה לא חכמה, שכן קייטרינג גורמה משדר יותר יוקרה וריחוק, שיכולים ליצור תחושה של עליונות/ נחיתות, אי שייכות, חוסר אינטימיות, שואו-אופ וכן הלאה.

קייטרינג לאירועים קטנים הוא קייטרינג שהמנות שלו, הטעמים שלו, המרקמים שלו והשילובים שלו, חייבים לתמוך ולהבליט את המאפיינים הרומנטיים והאינטימיים של האירוע עצמו. האוכל צריך להיות אוכל מנחם, הוא צריך לעורר תחושות של אחווה ושל ביחד, ואין כמו האוכל הביתי בכדי לייצר את התחושות הללו. מצד שני, אורז אפונה וקציצות זה לא בדיוק האוכל שיעניק לאורחים שלכם את התחושה של אירוע ייחודי ובלתי נשכח, וכאן נכנס האתגר האמיתי בתכנון קייטרינג עבור אירועים קטנים.

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

אוכל אינטימי, אבל עם סגנון

בתכנון התפריט של קייטרינג לאירועים קטנים, עיקר האתגר נסוב סביב השילוב ההכרחי בין האינטימיות, הרומנטיות, הפשטות והאחווה, ובין הסגנון, הייחודיות והחד פעמיות, ולשם כך נדרשים אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום של אירועים קטנים, וכמובן בעלי ניסיון קולינרי עשיר ומגוון, וזה בדיוק מה שמציעה לכם חברת טייסטפולי שאחראית על כמה מהטרנדים החמים בעולם הקייטרינג הישראלי, בהם דוכני אוכל ומגשי אירוח.

כדי לקחת אפונה, אורז וקציצות, להפוך אותן למנה יוצאת דופן ובלתי נשכחת, בטעמים שיפתיעו כל אורח, ועדיין לשמור את הנופך הביתי והחם שלהם, צריך אנשי מקצוע אמיתיים. לא כל חברת קייטרינג שמציעה לכם פתרון של קייטרינג לאירועים קטנים, אכן מבינה מה זה בדיוק אומר, ומה האתגר שעומד בפניה מעבר לכך שמדובר באירוע בקנה מידה קטן. עשו את מה שנדרש בכדי לבחור את המתאימים ביותר.