פוד טראק שווארמה

איזה דוכן החלטת להביא לאירוע שלך?

רוצה לדבר איתנו?

למה פוד טראק שווארמה?

כי אין מי שלא אוהב שווארמה או לא אוהב למצוא את ההזדמנות לקנות שווארמה, וליהנות מנתחי הבשר הטעימים האלה בתוך פיתה בלאפה או בבגט עם כל הסלטים והתוספות. רבים מחובבי הבשר ואלו שבתפריט שלהם הם בעיקר אוהבים לאכול מנות בשריות, הם גם יעידו שהם אוהבים במיוחד שווארמה. ולקנות שווארמה

שווארמה זה מהנה וטעים במיוחד.

מה מגיע עם הפוד טראק שווארמה?

שווארמה עגל/הודו/פרגיות/דונר לבחירה עם סלטים :סלט קצוץ,סלט כרוב אדום,סלט גזר,חמוצי הבית,טחינה,חומוס,עמבה,פטרוזליה קצוצה בליווי פיתות ולאפות

עכשיו גם בכל אירוע שלכם

אז תארו לכם שתוכלו לשלב פודטראק שווארמה באירוע שלכם. נוכל  להציע לכם בקלות רבה את התוספת המיוחדת והמעולה הזאת לאירוע שלכם, כך תוכלו לשדרג כמה דרגות למעלה את האירוע שלכם.תתחילו לדמיין אירוע מושלם ואת נתחי בשר השווארמה שמסתובבים על הגריל הענק בדוכן ממנו אתם אוהבים לקנות את השווארמה שלכם, כתפריט שמוגש באירוע שלכם עם פוד טראק שווארמה פרטי משלכם. זה ממש חלומי אפשר להודות בקלות. תהיו בטוחים שעם פוד טראק שווארמה באירוע שלכם שום אורח ומוזמן לא ירצה לעזוב את הפוד טראק הזה.

אין ספק שפוד טראק שווארמה פרטי באירועים זה להיט מוצלח, מקורי וכמובן טעים שמשדרג כל אירוע והופך אותו לבלתי נשכח. אין כמו אירוע בו משולב בפודטראק שווארמה כמו שאתם רגילים אליו במרכז המסחרי, הפודטראק  המושלם שנועד לשרת רק אתכם באופן אישי לאורך האירוע כולו, עם כל המצרכים, הסלטים, הרטבים, אפשרויות הבחירה ובין אם תרצו את השווארמה שלכם בפיתה, בחצי פיתה, בבגט, בלאפה כמובן או אפילו מוגש על הצלחת, לצרף דוכן שווארמה באירועים זה ממש חלומי, כמו גם לא נתפשר על איכות הטעמים, איכות טעם הבשר כך שיעביר לכל האורחים ולכל המוזמנים את אותה חוויה שהם אוהבים לחוות בדרך כלל במקום אחר.

אז אם אתם מעוניינים בפוד טראק כך שיהיה באולם הקבלה עם כל שאר הטעימות ואם אתם בוחרים להגיש את השווארמה כאחת מן המנות העיקריות בתוך האולם, כל בחירה שתבחרו תהיה מושלמת עבורכם ועבור האורחים שלכם אלו שאוהבים לאכול בשרי. אם אתם באמת רוצים ליצור את אותה אווירה מיוחדת ואפילו מושלמת בחגיגה שלכם, אם אתם רוצים שהאורחים ייהנו מכל רגע ורגע באירוע שלכם ושהם אפילו יופתעו, אתם חייבים לשלב את הפוד טראק הכי טעים בכל אירוע עם שווארמה משובחת ועסיסית, אף אחד לא יוכל לעמוד בפני זה, ההנאה תהיה מושלמת והשמחה כפולה ומכופלת. אל תשכחו גם את כל החוויה שקיימת מסביב עם פוד טראק שהוא פרטי ורק שלכם.

מחפשים עוד רעיונות?קייטרינג בשרי/דוכן המבורגר/דוכן אנטריקוט

אולי יעניין אתכם גם דוכן כנאפה?

פוד טראק פיצות-קייטרינג טייסטפולי

אולי יעניין אתכם גם שולחן שוק?

מגשי אירוח ברחובות| TASTEFULLY בוחרים רק בטייסטפולי!

אולי יעניין אתכם גם דוכן שווארמה?

אולי יעניין אתכם גם דוכן המבורגר?

פוד טראק/אוטו אוכל גלידת יוגורט-קייטרינג טייסטפולי
פוד טראק נקניקיות לאירועים-טייסטפולי מקבוצת שף ניר דהן
פוד טראק שווארמה-טייסטפולי מקבוצת ניר דהן