פוד טראק ערמונים

איזה דוכן החלטת להביא לאירוע שלך?

רוצה לדבר איתנו?

פודטראק סחלב/קייטרינג טייסטפולי
פוד טראק/אוטו אוכל/משאית -הפי הוואר /happy hour-טייסטפולי

פוד טראק ערמונים

איך פוד טראק ערמונים קטן ומדהים של ערמונים יהפוך את האירוע שלכם לגדול ובלתי נשכח?

רבים מזמינים אוכל סטנדרטי לאירועים ושוכחים כמה דוכנים ישדרגו את האירוע שלהם.

למשל פוד טראק ערמונים

איך אפשר שלא להתלהב מערמונים בטעם הנפלא הזה? ערמונים עם הניחוח ואווירת טעם של בית עם אהבה רומנטית. אז מה צריך יותר מזה כשמדובר בבחירת דוכני אוכל, כמו לקבל את הערמונים הטעימים והחמים המוגשים בקונוסים אישיים באירוע שלכם.

איך פוד טראק ערמונים ייתן לאירוע הרגשה של חו"ל?

בהחלט תהיה הרגשה של חו"ל באירוע שלכם. אווירה אקזוטית כמו שראיתם בכל מקום בעולם. זה כיף שהאורחים יגלו הפתעות כאלה גם באירוע שלכם.

מה כולל פוד טראק ערמונים של ערמונים חמים לאירוע?

פוד טראק ערמונים בעיצוב נהדר. מוגש לכל האורחים חם, וכל הערמונים נקלים בצורה מקצועית על פלנצ'ה בתוספת מלח ומוגשים לכל אורח בקונוס אישי. זו אפשרות של דוכן חלומי עם הגשה נהדרת ומקורית.

מה המיוחד פוד טראק ערמונים כזה?

אין ספק פוד טראק ערמונים הוא דוכן מפתיע שכל האורחים ישמחו לקבל. דוכן אותנטי שמפיץ את ריח קליית הערמונים לכל פינה באירוע שלכם. האורחים ייהנו מכל רגע ולא יוכלו לעמוד בפיתוי.

כבר שנים רבות ממשיך הקייטרינג שלנו להפתיע עם מגוון של דוכנים טעימים. עמדת ערמונים זה אוכל שיצליח לרגש אם תבחרו להגיש בכל אירוע את השילוב המושלם בקייטרינג מקורי.  עם מבחר ענק של דוכני מזון שתוכלו לבחור ולהפתיע את האורחים, בשילוב עמדת ערמונים, כל דוכן מגיע גם בכשרות והכנתם של הערמונים נעשית ממש לעיניי האורחים.

ניתן לשדרג עם עגלת קפה .

לאור שנות ניסיון ומקצועיות שלנו, האוכל שלנו מתבטא באיכות ובטריות והשירות במסירות גבוהה של האוכל המוגש בכל אירוע. האירוע שלכם חשוב גם לנו לא פחות מאשר הוא חשוב לכם ולכן נתייחס לכל באהבה וברצינות, וכמובן ניתן תשומת לב לכל פרטי על מנת להפיק לכם אירוע מושלם.
יש לנו צוות עם שירות אדיב ומקצועי ועם ניסיון מוכח בדוכני מזון ברמה הגבוהה ביותר, הקו המנחה אותנו הוא להגיש אוכל מושלם. אז אם אתם מתלבטים, צרו קשר ונסייע בדרך לאירוע נהדר.

אולי יעניין אתכם גם דוכן כנאפה?

פוד טראק פיצות-קייטרינג טייסטפולי

אולי יעניין אתכם גם שולחן שוק?

מגשי אירוח ברחובות| TASTEFULLY בוחרים רק בטייסטפולי!

אולי יעניין אתכם גם דוכן שווארמה?

אולי יעניין אתכם גם דוכן המבורגר?

דוכן ערמונים חמים לאירועים