פוד טראק/אוטו אוכל/משאית מזון אספרסו

פוד טראק/אוטו אוכל/משאית מזון אספרסו איך אתם שותים את הקפה שלכם בבוקר? האם אתם שותים קפה שחור עם אחד סוכר? האם אתם שותים נס קפה אבקה או גרגירים? האם יש לכם מכונת קפה ביתית? זה לא משנה איך אתם שותים את הקפה שלכם בבוקר, כשאתם מגיעים לאירוע אתם מצפים ליהנות מחוויית קפה שונה ומיוחדת, כזאת שאי אפשר לייצר כל בוקר בבית, וכזאת שמשתלבת בצורה מושלמת עם האוכל באירוע ועם האירוע כולו. כשאתם מגיעים לאירוע דווקא מהצד של בעלי האירוע, הפתרון שעומד לרשותכם לשם כך הוא בר קפה לאירועים, וחשוב שתבחרו את הטובים ביותר לטובתו.

פוד טראק/אוטו אוכל/משאית מזון אספרסו לאירועים?

ובכן, כפי שניתן לתאר, לא מדובר בנושא מסובך מדי. פוד טראק קפה לאירועים הוא בר או שולחן או עמדה, שעליהם מסודרים שלל פריטים, המיועדים לאפשר לאורחים להכין לעצמם קפה, כשבסופו של דבר ימתין להם קפה מיוחד ושונה. קפה בטעמים זה הדבר הראשון שקופץ לראש, אבל זה לחלוטין לא העיקר. החומר והצבע של כלי ההגשה, הגדלים של כלי ההגשה, צורת הכפיות ואורכן, סוגי החלב וסוגי הקפה הזמינים והחוויה שעוטפת את הכל יחד, הם אלו שבונים בסופו של דבר את חוויית הקפה של האורחים שלכם באירוע.

כך למשל, תוכלו להציב מספר קערות: קערת קפה שחור, קערת קפה נמס באבקה וקערת קפה נמס גרגירים. גם אם תניחו באותן קערות את סוגי הקפה הטובים ביותר, עדיין לא תוכלו לייצר את החוויה האותנטית של בר קפה לאירועים. לשם כך, אתם רוצים ליצור לאורחים שלכם חוויה, אולי לאפשר להם להיות בריסטה ליום אחד עם מכונת קפה מקצועית זמינה לתפעול עצמי. לחילופין, תוכלו להציב בריסטה מקצועי שישרת את האורחים, ויעניק לכם חוויה של בית קפה. את החלב, איך אתם מגישים? בתוך כדים שקופים? בתוך כדי הקרטון המקוריים? האם אתם מציעים גם חלב סויה? לכל אחד מהפרטים הללו יש השפעה על חוויית הקפה שיחוו האורחים שלכם.

רוצה שנחזור אליך עם הצעת מחיר לדוכן?

אנו צריכים רק שם ופלאפון

איך תבטיחו את חוויית הקפה לאורחים שלכם?

שירות בר קפה לאירועים הוא שירות המסופק בדרך כלל על ידי חברת הקייטרינג, שאחראית על כל האוכל באירוע. סביר להניח שלא תבחרו חברה כזאת, ושגם לא תדחו חברה אחרת רק בגלל בר הקפה שלה. על כן, חשוב שתגדירו לעצמכם מהם המרכיבים ומהי החוויה שתרצו להציע לאורחים שלכם סביב שולחן הקפה ואולי תרצו מעבר לדוכן רגיל כי תרצו ליצור חוויה יותר מגניבה עם עמדת הדפסה על קפה . חשוב שתוודאו מול חברת הקייטרינג שבחרתם, שמה שתבחרו זה יהיה בדיוק מה שיסופק לאורחים שלכם, גם אם זה לא הסטנדרט הקבוע שמציעה החברה בתחום הקפה.

חברת טייסטפולי שמציעה לכם מגוון רחב של פתרונות קייטרינג לאירועים, מתמחה בכל הקשור לדוכני מזון ובכלל זה גם בבניית בר קפה לאירועים, ובמקביל מציעה לכם שלל אפשרויות לגיבוש חוויית האוכל האולטימטיבית לכל סוגי האירועים ובכל היקף וכמות אורחים.

פודטראק סחלב/קייטרינג טייסטפולי
פוד טראק/אוטו אוכל/משאית מזון פיש&ציפס-קייטרינג טייסטפולי