מגשי אירוח באור יהודה

מגשי אירוח באור יהודה

מגשי אירוח ביבנה| TASTEFULLY בוחרים רק בטייסטפולי!
מגשי אירוח באור יהודה TASTEFULLY בוחרים רק בטייסטפולי!

לשדרג אירוע בהשקעה מצוינת

אן כמו מגשי אירוח, כולם אוהבים את זה באירועים כי זה כיף להימשך למגשים הצבעוניים, הטעימים ונהדרים והם יוצרים מגוון של אירועים מקוריים.

מגשי אירוח באור יהודה

לתפריט המלא לחצו כאן עכשיו!

 כל כך טעים ולא יקר מגשי אירוח באור יהודה!

אם תרצו כריכים נהדרים, פינגר פוד או מגשי מתוקים עם טעמים  משגעים, מגשי האירוח כל כך טעימים ולא יקרים כדי לשדרג כל אירוע.

יש בזה סגנון הגשה נפלא ומושך אם זה בטעמים מלוחים או טעם של מתיקות ושל אפיה, אפשר לשלב גם מגשים של קינוח חם או קר המוגש בשלל של טעמים מתוקים.

מגשי אירוח באור יהודה

 אין ספק שזה יכול להיות האוכל שילהיב וירגש מאד את האורחים כי כולם מכורים לאוכל מושך שמוגש בצורה נוחה ומהירה לאכילה וכמובן כולם נמשכים למתוק ואוהבים מתוקים.

מה כוללים מגשי האירוח

תוכלו להגיש למעשה כל סוג אוכל שתרצו כיד הדימיון הטובה עליכם, עם כל האוכל הבשרי או חלבי שאתם אוהבים כשהכל מסוגר על מגש באריזות קטנות

את מגשי המתוקים שאתם אוהבים במיוחד, פירות או ירקות וכמובן תמיד נוכל לבנות כל תפריט שרק תרצו. המגש יכול לכלול הכל לבחירתכם ולטעמכם.

כי מי אמר שמגשי אירוח, כריכים עוגות או מתוקים מגישים רק לאירועים קטנים למשל לימי הולדת לילדים, זה מתאים לכל אירוע גדול או קטן וכל אורח ישמח לקבל מגשים ככיבוד לאירועים מפתיעים, כמו עם קינוחים מגוונים ורוצים רק עוד. המגש יוצר אווירה מהנה ומקורית עם ריח של מסעדה או בית קפה מפנק והרגשה חמימה, אין ספק שכל מוזמן ואורח ירצה לטרוף את כל מגשי האירוח במהירות.

האם מגשי אירוח לרוב יקרים במחיר?

מגש האירוח הוא בדיוק השדרוג שאתם צריכים לאירוע במחיר משתלם ולא יקר. תחשבו רק  איזה טעם מגוון ומענג יש בכל ביס עם המגשים – זו הבחירה המעולה של לקוחות ברבים בתחום האירועים. אםם זה מגוון כריכים,  מאפה פריך, קינוח נהדר ומתוק שנימוח בפה, זה תוספת מושלמת לכל אירוע מהנה שרק מוסיף להנאה לחגיגה המשמחת והחשובה שלכם.

כמובן שאפשר לשלב מגשי אירוח עם הדוכני מזון שלנו.

אנטיפסטי | טייסטפולי

לתפריט המגשי אירוח שלנו לחצו כאן