הפי האוור

איזה דוכן החלטת להביא לאירוע שלך?

רוצה לדבר איתנו?

חברת קייטרינג | טייסטפולי

הפי האוור

מה זה האפי האוור?

האפי האוור זה בעצם לפנק את העובדים שלך, ולארגן להם כיף לרגע וזה חשוב. בשנים האחרונות  בעלי עסקים וחברות מודעים לכך שההצלחה שלהם היא בזכות העובדים. הם מבינים כי השקעה בהנאה של העובדים, ולא רק בעבודה היא כדאית ומשתלמת.

מה כולל האפי האוור לעובדים?


כמו כיף בפאב זו השקעה בזמן איכות לעובדים שלכם,  יום כיף לעובדים או ימי גיבוש ופעילויות, זה מעלה המוטיבציה של העובדים ויהיה להם חיבור טוב יותר ותפוקה טובה יותר במקום העבודה ואל החברים בעבודה שלהם.

   אנחנו מתכננים יום כיף כזה באופן הטוב והמותאם ביותר עבור העובדים שלכם.

 נפיק אירוע  ייחודי ושונה, ובכל אירוע אנו נותנים את הקסם שלנו להפוך את האירוע לאישי ומיוחד, והעובדים יזכרו בהנאה למשך זמן רב.

   ניתן לתכנן כיף כזה כשרגישים את הצורך בחגיגה ובתרומה לעובדים. להרמת כוסית לפני חגים, לאחר הצלחה וסגירת עסקה גדולה ומשמעותית של החברה שיש לציין או יום הולדת וכל מאורע אחר. כמובן, אם יש סיבה למסיבה, קל  לבצע הפקה של האירוע ולתכנן את ההאפי האוור.

אנו מקפידים להתאים בין התוכן הדרוש לבין המסיבה והאירוע עצמו, כך שהעובדים ירגישו השקעה ושחשבתם עליהם. יבוא לידי ביטוי הרצון שלכם בהעלאת רמת שביעות הרצון שלהם, אין ספק שזה תורם  hour לעובדים לגיבוש שלהם, לעבודה, ולהרגשתם הטובה.

 

 

למי זה יכול להתאים?

 טאבון לאירועים יתאים לכל אחד  המקיים אירוע, מסיבה או סתם חגיגת יום הולדת. אנחנו   מתמחים בהפעלת דוכני מזון לכל סוגי האירועים, הניסיון  בתחום לימד מראה שדוכנים וגם הפעלת טאבון במהלך האירוע מעניקה יותר כיף, אווירה נהדרת, אוכל מתוק וטעים ויותר שמחה.

 למפרט הדוכני מזון שלנו לחצו כאן!

דוכני מזון לאירועים חוגגים עם TASTEFULLY והחגיגה תמיד נהדרת!

מעונינים לדעת איזה עוד מה יש לנו להציע?

להתאמת תפריט מיוחד במינו דברו עוד היום עם השף ניר דהן 

אולי יעניין אתכם גם דוכן כנאפה?

פוד טראק פיצות-קייטרינג טייסטפולי

אולי יעניין אתכם גם שולחן שוק?

מגשי אירוח ברחובות| TASTEFULLY בוחרים רק בטייסטפולי!

אולי יעניין אתכם גם דוכן שווארמה?

אולי יעניין אתכם גם דוכן המבורגר?