דוכן פראצלס

איזה דוכן החלטת להביא לאירוע שלך?

רוצה לדבר איתנו?

חברת קייטרינג | טייסטפולי

דוכן פראצלס

מחפשים דוכן פראצלס ומתבלים?♨️דוכני אוכל לכל אירוע מיוחד במינו באירוע שלכם.בייגל פרעצל חם מלוח/מתוקעם גוואקמולי,סלסה,גבינות למריחה,רוטב שום .צרו קשר עוד היום.

מה זה בעצם דוכן פראצלס?

איזה כיף להרגיש שאתה בחו"ל לרגע, עם דוכנים לאירועים מקוריים כל כך כמו דוכן פראצלס משגע, עם ניחוח נפלא של אפיה, בייגלה חם מוגש עם גבישי מלח או בטעמים מתוקים, דוכן האוכל שירגש מאד את האורחים.

האם זהו דוכן יקר להוצאות האירוע?

זה יצא לכם הרבה יותר זול מלשכור אולם אירועים יקר עם מנות יקרות והגשת מלצרים, ובנוסף תוכלו לצאת קצת מהשגרה ולערוך אירוע הרבה יותר מקורי ומפתיע. מי אמר שדוכני אוכל מגישים רק באירועים מיוחדים, כל אורח בכל אירוע שאליו הוא מגיע ישמח קצת לצאת מהשגרה ולקבל דוכני מזון לאירועים מפתיעים כמו דוכני מתוקים עם פראצל חם שמקבלים במקום, דוכן מהנה ומקורי, עם ריח של חוץ לארץ או אווירה של קולנוע והרגשה חמימה, לפזר מלח מעל רוטב שוקולד, אולי גבישי מלח או רוטב חמאה ולטרוף את כל הפראצל במהירות. זו מקוריות וזה כיף גדול.

האם אפשר לשלב כמה דוכנים בכל אירוע?

בוודאי שאפשר לשלב כמה דוכנים, זה כדאי יצור גיוון וזה יתאים לכל תקציב. בין אם דוכן אוכל ולצדו דןכן קינוח עם טעם מתוק ומענג שיש בכל ביס של דוכן מתוקים – הבחירה המעולה של לקוחות בתחום דוכנים לאירועים זה לשלב דוכן של אוכל עיקרי ואז איזה קינוח של בצק פריך ומתוק.

לכתבה עלינו במעריב לחצו כאן!

 למפרט הדוכני מזון שלנו לחצו כאן!

דוכני מזון לאירועים חוגגים עם TASTEFULLY והחגיגה תמיד נהדרת!

מעונינים לדעת איזה עוד מה יש לנו להציע?

להתאמת תפריט מיוחד במינו דברו עוד היום עם השף ניר דהן 

אולי יעניין אתכם גם דוכן כנאפה?

פוד טראק פיצות-קייטרינג טייסטפולי

אולי יעניין אתכם גם שולחן שוק?

מגשי אירוח ברחובות| TASTEFULLY בוחרים רק בטייסטפולי!

אולי יעניין אתכם גם דוכן שווארמה?

אולי יעניין אתכם גם דוכן המבורגר?